Wpis z mikrobloga

@LuckyLuq: Nikt nie wynajmuje ochroniarzy dla picu, to jest baardzo niekomfortowe.
Ja rowniez strzelam w obawe przed porwaniem/odstrzeleniem. Nie wiesz kim jest, moze za jego glowe gdzies w rosji jest nagroda :) to juz nie jest tak jak w latach 90, ale nadal sie zdarza.
Mozliwe, ze ryzyko jest prawdziwe.
Osobiscie znam osobe ktore poruszała sie kiedys z ochroniarzem, wlasnie z powodu ryzyka zostania odstrzelonym.
  • Odpowiedz
  • 1
@VanDahl a kto jest prezesem Bociana? Bo ja widze ze everest finanse jest wlascicielem a kto tam jest prezesem itd to mi sie juz teraz nie chce sprawdzac. Zobacz sobie na stronie w relacjach inwestorskich jakie sa tam kwoty ogromne. Oczywiscie nie wiem "ile zostaje" dla Śledzia ale mam dobrego znajomego ktory mial male pozyczki lokalne takie do 3tys i bardzo dobrze na nich zarabial. Mowil mi ze Bocian to jest ogromna
  • Odpowiedz
poczytaj sobie o Świtalskim to możesz mniej wiecej skojarzyć skąd Śledź ma kasę. Pożyczki Bocian ;) Żabki,Biedronki :)


@zawi84: mnie bardziej interesuje jak sie potoczylo zycie takich osob do momentu gdzie jest teraz, co robil, jakie decyzje i jakie kroki wplynely na to ze jest tu gdzie jest i ma tyle kasy, chetnie bym przeczytal taka ksiazke, tylko nie jakies #!$%@? 'zeby duzo zarabiac musisz duzo zarabiac' tylko konkrety, co, gdzie,
  • Odpowiedz