Wpis z mikrobloga

nsfw

Zawiera treści NSFW

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

I co to ma wspólnego z tym tematem?


@artpop: A nic. Głodujące dzieci mogą poczekać(przecież z głodu się nie umiera) w końcu Nowośmieszna omawia "inne" tematy, bo nie pamiętam kiedy zajęła się jakimś poważnym. Gospodarka? Po co to komu. Mimo że ma najlepszego ekonomistę po stosunkach międzynarodowych, ale jak sam twierdzi ekonomii było tam tyle że tak właściwie to jest ekonomistą. Szkoda że nie potrafi tej "wiedzy" wykorzystać..
Tak, tak, wmawiaj sobie takie brednie xD


@artpop: O piramidzie Maslowa słyszał czy "XD" będziesz wysrywał w rozmowie na poważne tematy?

Nowoczesna nic nie robi dla poprawy życia społeczeństwa, gdyby robiła zajęłaby się już dawno tymi przykładowymi głodującymi dziećmi, bo jak już wspomniałem tematów ważniejszych jest cała masa. Rozwiązywać je należy pod względem najistotniejszych priorytetów.
@MinnieMouse0: Dlatego napisałem że jest więcej istotniejszych tematów, zatem do Twoich wymienionych można dodać końcówkę "#!$%@? z tym bo dwóch panów się nie może dzielić majątkiem w ramach związku partnerskiego". Poziom logiki to masz taki że sama siebie orasz własną wypowiedzią..
@artpop: Za wikipedią: Badania, które za homoseksualistę uznają kogoś, kto odbywał stosunki seksualne tylko z osobami tej samej płci, zwykle wyznaczają odsetek populacji homoseksualnej w granicach 1%
Także homoseksualistów i ogólnie LGBT w Polsce może około 1 milion ale nie kurna 4!
Przestań pisać te kłamstwa bo to już nudne jest. Jakiekolwiek dodatkowe przywileje dla homo (czyli śluby czy też "Związki partnerskie") są niezgodne z konstytucją i mam nadzieje że długo
Za wikipedią: Badania, które za homoseksualistę uznają kogoś, kto odbywał stosunki seksualne tylko z osobami tej samej płci, zwykle wyznaczają odsetek populacji homoseksualnej w granicach 1%


@CaveoPoland: Ale ty wiesz, ze wikipedia to nie encyklopedia i może zawierać nieprawdziwe informacje oraz może być edytowana przez wszystkich? Badania wykazują, że ta wartość jest bliższa właśnie 4%. Poza tym nawet sam nie jestem w stanie uwierzyć w jeden procent bo za często ich
@CaveoPoland Z którą częścią konstytucji Nie zgodne są małżeństwa homo a już w ogóle związkiem partnerskie? Jeśli chodzi o o ten fragment, w którym jest napisane, że małżeństwo jako związek kobiety i mężczyzny jest podany ochroną i opieką państwa, to gdyby ludzie czytali ze zrozumieniem to może by zrozumieli, że nasza konstytucja pozwala na małżeństwa osób tej samej płci tylko ewentualnie bez ochrony i opieki państwa, ale też nie koniecznie.