Wpis z mikrobloga

nsfw
Treść nieodpowiednia do przeglądania w pracy lub miejscu publicznym...
  • 67
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@artpop: Miales dac badania na których opierała sie APA w swoim głosowaniu o homoseksualizmie a Ty dales cos o homoseksualizmie u blizniat. Ta dyskusja nie ma sensu skoro nie potrafisz podac żadnych argumentów.
  • Odpowiedz
  • 1
@CaveoPoland: Widzę, że nie czytasz ze zrozumieniem - ponownie, ale niczego innego się nie spodziewam. Informacje na ten temat masz w linku, który podałem wyżej, razem z referencjami. A tamte badania tyczą się innego twojego cytatu.

Mogę rownież poprosić ciebie o badania, przez które homoseksualizm trafił na tę listę. Podpowiem tylko, że takich nie znajdziesz.
  • Odpowiedz
@MonitoringMediow 4% populacji Polski to właśnie milion z dużym hakiem. 4 mln to ponad 10%...

@artpop Jak dla mnie zawyżanie liczby homo jako argument jest żałosne bo sprowadza sprawę do uznawania że rację ma ten kogo jest odpowiednio dużo. To czy takich osób jest miliard, milion, czy zaledwie 2 nie powinno mieć żadnego znaczenia i takim argumentowaniem zniżasz się do poziomu konserw.

Kwestia zawierania związków partnerskich powinna być przede wszystkim
  • Odpowiedz
  • 1
@Herubin: Chyba nie przeczytałeś całej dyskusji, gdyż jasno napisałem, iż tutaj nie ważna jest ilość osób lgbt. Odpisałem tam na dziwny argument odnośnie głodnych dzieci. I nie zawyżam tej liczby - pokazałem rożne dane na ten temat, gdyż nie da się jasno określić tego procentu.
  • Odpowiedz
iż tutaj nie ważna jest ilość osób lgbt.


@artpop: jest ważna bo jeśli klamiesz w jednym miejscu, to cała wypowiedź traci na wartości.

pokazałem rożne dane na ten temat, gdyż nie da się jasno określić tego
  • Odpowiedz
  • 0
@wajdzik: Badania właśnie pokazują, że wśród grupy, która mniej skupia się na ukrywaniu swojej orientacji (14-29) jest to 10,5% (Polska). Pokazuje to, że osoby wychowane lub mające dostęp do lepszej wiedzy/edukacji odnośnie osób lgbt (bez ich stygmatyzowania), częściej w takich badaniach decydują się na powiedzenie prawdy. 10% to bardzo realna statystyka, jak nie zaniżona.
  • Odpowiedz
@artpop: osób lgbtqwerty jest 4 miliony chyba w waszych chory #!$%@? snach. zadnej homopropagandy marxistowska rewolucje sexualna trzeba zatrzymac natychmiast. wy chyba naprawde chcecie z tego kraju na taczkach wyjechać
  • Odpowiedz
@artpop ja #!$%@?ę, czasem myślę sobie, że jak te starsze konserwatywne pokolenia wymrą to w tym kraju będzie normalnie. A potem widzę komentarze młodych ludzi takie jak pod Twoim wpisem. Skąd taka nienawiść w ludziach do homoseksualizmu. Skreślanie czyichś osiągnięć, charakteru itp łatką PEDAŁ. Dwie osoby tej samej płci, które się kochają nie mogą zawrzeć małżeństwa BO TO PRZYWILEJ XDDD ja tak segreguję ludzi, pytam o stosunek do homoseksualizmu, jak ktoś
  • Odpowiedz
@artpop: Ciekawe dane, skąd? Podobno ok 2-3 procent społeczeństwa, tak się szacuje... 4 m to ponad 10 procent, biorąc pod uwagę dzieci, kaleki, rencistów, starców.... Wyluzuj z chamską propagandą, proszę...
  • Odpowiedz