Wpis z mikrobloga

Przez plec przegralem w zycie. Mam 27 lat i do konca zycie bede sam... Gdybym byl rozowym to bym od 16 lv mial zwiazek *(albo i wczesniej). Nic nie musialbym robic, od malego niebiescy by do mnie pajacowali (zagadywali, podrywali) a ja bym ocenial najlepszych pajacow. Na studiach by bylo tak samo, wszyscy by do mnie sie lasili, tak samo internet, tindery czy nawet wypok. A tak czeka mnie wieczna samotnosc... I nie piszcie o brzydkich rozowych, brzydkie rozowe maja pelno atencji na tinderze. Z reszta wiekszosc rozowych jest co nahjmniej przecietna, na ulicy to 1 na 20 jest brzydka a i tak jest to spowodowane tym, ze o siebie nie dba... A brzydki facet albo przecietny nie ma zadnych szans, jest skazany na wymarcie w samotnosci...
#przegryw #tfwnogf #rozowepaski #tinder #zwiazki
  • 116
@wyjde_z_przegrywu
to idź do kolejnego terapeuty..
Może psychologa, może psychiatry.
Jeśli chcesz żeby ktoś cię kochał bez niczego od siebie to idź do mamy.
Jesteś przegrywem bo jedyne co robisz, to się użalasz nad sobą, sam sie nakrecasz, wmawiasz sobie rzeczy, pprzejaskrawiasz to co widzisz j zmieniasz w taki sposób, żeby pasowało do twojej teorii. To jest dużo do leczenia, głównie z zaniżonym poczuciem własnej wartości, może depresją.
Musisz ogarnąć dobrego specjalistę..
tracic czas na jakis wolontariat?


@wyjde_z_przegrywu: pisałeś, ze jesteś najbardziej empatyczną osobą na całym wykopie, to chyba wolontariat i pomaganie innym byłoby tego przejawem ( ͡° ͜ʖ ͡°) poza tym w wolontariatach jest dużo różowych
@hatterka: bylem u paru, gowno to daje. Nie mam zanizonego poczucia wlasnej wartosci. Niczego sobie nie wmawiam. Rzeczywistosc jest taka, ze nas niebieskich zmusza sie do inicjowania i ciaglego pajacowania. Ja tego nie chce robic i przez to jestem skazany na samotnosc. Bylbym rozowym i bym byl wygrywem. Tu rozchodzi sie tylko i wylacznie o plec spoleczna
@wyjde_z_przegrywu A dlaczego nie polecisz do innego kraju i tam nie poszukasz kobiety? Możesz sobie jakiejś poszukać zagranicą. Np. na Filipiny i mieć wierną, dbającą o siebie Azjatkę. Wystarczy być białym i mieć trochę w głowie.
@Zeikor: on nigdzie nie pójdzie ani nie poleci bo woli obecność żalu w swoim życiu. Mam wrażenie że jakby w necie nikt mu nie odpisywał to by został osiedlowym menelem i zarażał swoim żalem okolicznych ludzi. Chociaż wszystko przed nim jeszcze.
@wyjde_z_przegrywu: to sobie obetnij pisiora, tylko wcześniej wyjedź do Kanady. Może się załapiesz na darmową operację płci.

Akurat jeżeli ty nie jesteś kobietą zamkniętą w męskim ciele to nie ma na to odpowiedniego terminu medycznego.
@wyjde_z_przegrywu

No więc, co Ci stoi na przeszkodzie w poznaniu kogoś na wykopie? Były tu organizowane jakieś rolnik szuka żony czy coś takiego. Rusz tylko tyłek i coś zrób.

A jeżeli nie zamierzasz kompletnie nic robić, to się pogodzić ze staniem w miejscu.
@wyjde_z_przegrywu: to nie pisz, że się tak starasz, skoro ciągle wymyślasz wymówki byle tylko nic nie zrobić . Jeżeli różowa nie będzie się obracać w żadnych kręgach ludzi, tylko siedzieć sama w domu, to też nikt do niej nie zapuka i nie zapajacuje.