Wpis z mikrobloga

#wychodzimyzprzegrywu #przegryw #stulejacontent #tfwnogf #nofapchallenge #dziennikwyjsciazprzegrywu

@oraculium Dzięki mirasku, zmotywowałeś mnie, żeby w końcu coś napisać.

Generalnie to trochę #!$%@? u mnie, dlatego też mi się nie chciało pisać :(

W chwili obecnej, to nawet nie bardzo mnie mój przegryw dotyka, a bardziej stan zdrowia. No #!$%@?, chciałbym się czuć na swój wiek, a nie na 60 lat. Myślałem, że to niedoleczona borelioza, no ale 3 razy robiłem badanie i za każdym razem negatywne, więc chyba jednak nie? Ma ktoś miraski jakiś pomysł od czego mogą boleć i strzelać stawy (25 lvl) - poza tym czuję się dobrze - odkąd w styczniu zacząłem łykać witaminę D, to ani razu nie byłem przeziębiony. Strzela praktycznie wszystko, boli okazjonalnie: szyja, nadgarstki, prawy łokieć, kolana. Na codzień na tyle, że spokojnie da się z tym żyć, ale jak zaczynam coś ćwiczyć, to gorzej, więc na razie zaniechałem :|
Dodaję #zdrowie - liczę na szerszą publikę.

Oprócz tego, to za dużo ostatnio się #!$%@?łem. Trochę szkoda szczępić ryja. Wrócę za tydzień - postaram się mieć o czym pisać :P

Widzę, że chłopaki spod tagu #nofapchallenge najczęściej śledzą moje wpisy, więc mały update odnośnie tego - zaczynam od nowa, dzień 1.
  • 4
  • Odpowiedz