Wpis z mikrobloga

@RwaKulszowa: 3500-9000 brutto, jeżeli brać pod uwagę jakie oferty się pojawiają.
1. Angielski wymagany jest wszędzie, musisz bardziej powiedzieć jaki poziom jest wymagany
2. SQL na jakim poziomie?

Jeżeli wymagana jest też wiedza branżowa, dobry ang i solidny SQL, to 6000-9000 brutto widełki powinny być ok
@diarrhoea:
Angielski "komunikatywny": do zrozumienia dokumentacji, opisania incydentów, współpracy z zagranicznymi zespołami....
SQL pewnie w podstawowym zakresie, bardziej wykorzystanie gotowych zapytań z drobnymi modyfikacjami gdy jest potrzeba.

Jako kontraktor mam od tego roku prawie 5500 brutto za podobny zakres zadań, ale nie wiem jak moje zarobki wyglądają na tle innych testerów w firmie :/
Zdobyłam dzisiaj informację z drugiej ręki, że w zeszłym roku tester średmio dostawał tam wynagrodzenie w wysokości
@RwaKulszowa:
"kontraktor" znając życie, to minimum 1000zł brutto bierze pośrednik (często więcej). Natomiast nie zmienia to faktu, że zarobki wśród testerów są tak nierówne, że ciężko tutaj mówić o konkrecie. Nie podobają się warunki? Idź po podwyżkę, jeżeli czujesz, że zasługujesz na więcej :)
Przy czym widzę tutaj podstawowy SQL i podstawowy angielski. Więc jakiegoś szału z hajsem bym nie przewidywał.