Wpis z mikrobloga

Aktualizacja zestawienia #tabelkigsm

Aktualny PDF znajduje się w tym linku.

W #heyah miesiąc gratis po przeniesieniu numer, a kolejny miesiąc za 12,50 zł.
#play - nowy pakiet Formuła Solo na kartę, w którym dostajemy 4 GB więcej internetu niż w Formule Play na kartę. Ofertę możemy w końcu włączyć w ofercie z roczną ważnością konta, a także w taryfie Lubię to. Dzięki temu zyskujemy lejek do 32 kbps i dodatkowy transfer danych za doładowanie (ledwie 500 MB miesięcznie).
#plus wraca natomiast do 6 GB w ramach pakietu.
Clear - Aktualizacja zestawienia #tabelkigsm

Aktualny PDF znajduje się w tym linku...

źródło: comment_zEBaH1aP68ufn93x67PAZZFVW1TSu3a9.jpg

Pobierz
  • 59
  • Odpowiedz
Vikingi jak Virgin koszą 4 grosze w UE na 1mb neta!


@kamillo007: To jest jedyna wada Vikingów. Ofertę mają super i tak długo, jak mam drugą firmową kartę, to brak roamingu mnie nie boli, ale mogliby w końcu coś poprawić w tej kwestii, bo rozglądam się za przeniesieniem, a trzymam się ich już 3 lata...
  • Odpowiedz
@Clear: Fajna tabelka, nie widzialem tego wczesniej. Pytanie: czemu nie ma kolumny dotyczącej internetu w roamingu "roam lik at home" czy cos w ten deseń - przecież to bardzo ważna sprawa. Co po ofercie, która daje 16 GB, skoro w roamingu w UE do wykorzystania jest 0,4 GB. Moglibyscie uwzględniać te dane w zestawieniach?
  • Odpowiedz
Do BOK nie ma co dzwinic 55 min to standard. Nie bede czekal na polaczenie tyle. Wczesniej w play max 10 sekund...


@kamillo007: a po jaką cholerę ci bok przez telefon jak możesz uruchamiać pakiety kodami albo przez internet i możesz zarządzać numerem przez stronę/aplikacje? Nigdy w życiu nie miałem potrzeby żeby dzwonić do operatora, po jaka cholerę miałbym to robić mając ofertę na kartę? Naprawdę tak często do nich
  • Odpowiedz
@Clear: myślałeś o tym, aby do tabelek dodać kilka wierszy z m.in. połączeniami oczekującymi, konferencją, videorozmowami, możliwością ustawienia przekierowań itp.? Bo wiele osób patrzy tylko na cenę, a potem się okazuje, że są zaskoczeni "jestę przedsiębiorcą, nie mam połączeń oczekujących w a2mobile i straciłem milionowy kontrakt, bo przegapiłem telefon".
  • Odpowiedz
@ZmutowanaFrytkownica Gdyby operator wpisal/zablokował Twoją kartę sim co skutkowało by tym że nie otwiera Ci się strona logowania do banku chyba też byś dzwonił? Dodam że gdy z tego samego telefonu/komputera lacze sie z internetem satelitarnym wszystko jest ok. Musze uzywać vpn żeby bank się zalogowal to samo z olx wyskakuje komunikat że mije ip jest na liscie zavlokowanycb przez OLX.
  • Odpowiedz
Gdyby operator wpisal/zablokował Twoją kartę sim co skutkowało by tym że nie otwiera Ci się strona logowania do banku chyba też byś dzwonił?


@kamillo007: zalogowałbym się na play24, wybrałbym zakładkę zgłoszenia, wybrałbym odpowiedni temat do zgłoszenia, opisałbym całą sytuację i wyszłoby dokładnie na to samo.
  • Odpowiedz