Wpis z mikrobloga

Aktualizacja zestawienia #tabelkigsm

Aktualny PDF znajduje się w tym linku.

W #heyah miesiąc gratis po przeniesieniu numer, a kolejny miesiąc za 12,50 zł.
#play - nowy pakiet Formuła Solo na kartę, w którym dostajemy 4 GB więcej internetu niż w Formule Play na kartę. Ofertę możemy w końcu włączyć w ofercie z roczną ważnością konta, a także w taryfie Lubię to. Dzięki temu zyskujemy lejek do 32 kbps i dodatkowy transfer danych za doładowanie (ledwie 500 MB miesięcznie).
#plus wraca natomiast do 6 GB w ramach pakietu.
Clear - Aktualizacja zestawienia #tabelkigsm

Aktualny PDF znajduje się w tym linku...

źródło: comment_zEBaH1aP68ufn93x67PAZZFVW1TSu3a9.jpg

Pobierz
  • 59
  • Odpowiedz
@Clear: RedBull, Plush i Mobile Vikings wypadają chyba najlepiej z całego zestawienia. Mam Vikingów za 19zł i nie ruszam się. Neta mi się już 55GB uzbierało, kasy nigdy nie udało mi się całej wydzwonić....
  • Odpowiedz
@Zielony34: W ofertach na kartę, najlepsze oferty to Orange (ilość neta), a2mobile (cena). Warty uwagi jest także Plush i Klucz mobile z niskimi cenami połączeń międzynarodowych i tanim pakietem rozmów (15 zł).

Dla kogoś kto tak dużo nie korzysta, rzeczywiście warto wziąć pod uwagę Vikingów... albo a2mobile, gdzie minuta i SMS kosztują 9 gr.
  • Odpowiedz
@ElCidX: @Clear: czasy się bardzo mocno zmieniły. Wielu operatorów oferuje darmowe połączenia do wszystkich sieci, a standardem stały się darmowe rozmowy w obrębie swojego operatora. Dzisiaj całe rodziny siedzą u jednego operatora i rozmawiają dzięki temu za darmo. Ja mam tak, że mam albo wszystkich w Play, albo już część u Vikingów. Dzięki czemu, na połączenia praktycznie nie wydaje pieniędzy, a SMSy i tak mam darmowe do wszystkich sieci.
  • Odpowiedz
@Clear: A jak w tym Orange na kartę wygląda Roaming ? Ostatnio ostro #!$%@?łem się na Virgin, bo przez cały wyjazd do Londynu nie miałem w ogóle neta... rozmowy działały normalnie, ale neta nie miałem jak włączyć :/
  • Odpowiedz
@sebool: Działa normalnie. Są limity - średnio 335 MB za każde wydane 5 zł na pakiet z internetem do wykorzystania w UE. Trzeba włączyć roaming danych w telefonie (międzynarodowy, nie EU).
  • Odpowiedz
@DelicjeSzampanskie: To nie jest operator umożliwiający swobodny zakup w każdym rejonie Polski - tylko w kilku dużych miastach, nawet nie wszystkich wojewódzkich. Dodatkowo wymaga telefonu z Androidem lub iPhone'a. Zbyt dużo ograniczeń, aby dać tę ofertę do zestawienia. Przez to wygląda bardziej jak VOIP niż operator komórkowy...
Na chwilę obecną to bardziej ciekawostka,niż rzeczywisty operator.

Jak tylko się to zmienię, to bez wątpienia, będzie warto o nim wspominać. Teraz to bardziej
  • Odpowiedz
@kadbery: o czym ty mowisz XD

zmienia warunki? to wtedy idziesz gdzies indziej, co za problem?

co mnie obchodzą obecni klienci? to dla mnie ma byc najkorzystniej

a tak w ogóle to wszędzie nowi klienci mają lepiej niz obecnie
  • Odpowiedz
@ogtf: Jak przeniesiesz numer do orange to:

Aktywujesz usługe nolimit, która daje Ci: nielimitowane rozmowy i smsy do wszystkich, oraz 35gb + co każde odnowienie usługi 1gb wiecej, czyli w następnym miesiącu jest 36 i tak dalej i to kosztuje 25zł

Jako bonus za doładowanie 30zł dostajesz 15gb neta, czyli razem masz 50gb, 25zł wydajesz na tą usługe nolimit i zostaje Ci 5zł na koncie z doładowania.
  • Odpowiedz
@Najkon: no to niezle, chyba sie przeniose. a znasz jakis pakiet, gdzie by sie placilo miesieczne 10-15 zl i byloby te 10gb neta? rozmowy i smsy niewazne
  • Odpowiedz