Wpis z mikrobloga

Aktualizacja zestawienia #tabelkigsm

Aktualny PDF znajduje się w tym linku.

W #heyah miesiąc gratis po przeniesieniu numer, a kolejny miesiąc za 12,50 zł.
#play - nowy pakiet Formuła Solo na kartę, w którym dostajemy 4 GB więcej internetu niż w Formule Play na kartę. Ofertę możemy w końcu włączyć w ofercie z roczną ważnością konta, a także w taryfie Lubię to. Dzięki temu zyskujemy lejek do 32 kbps i dodatkowy transfer danych za doładowanie (ledwie 500 MB miesięcznie).
#plus wraca natomiast do 6 GB w ramach pakietu.
Clear - Aktualizacja zestawienia #tabelkigsm

Aktualny PDF znajduje się w tym linku...

źródło: comment_zEBaH1aP68ufn93x67PAZZFVW1TSu3a9.jpg

Pobierz
  • 59
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@ogtf: niestety nie znam, ale to nie znaczy ze takiej nie ma, tylko sie po prostu nie orientuje ile wygladaja pojedyncze pakiety.

osobiscie wole zaplacic 25zl i miec spokoj a nie martwic sie kiedys ze nie bede mial jak zadzwonci czy napisac smsa xD
  • Odpowiedz
orange przy przeniesieniu numeru daje ci nolimit i 35gb za 25zł + 15gb za doładowanie kwotą 30zł, i co miesiąc Ci sie zwieksza te 35gb o 1gb.


@Najkon: miałem orange na kartę przez ostatnie 15 lat i o takich warunkach moglem tylko pomarzyć. to jest absurd że muszę najpierw przeniesc numer do innego operatora i wrocic do orange zeby takie dostac
  • Odpowiedz
@Zielony34 @sebool Vikingi jak Virgin koszą 4 grosze w UE na 1mb neta! To najdroższy chyba obecnie internet w UE. Nigdy wiecej nie wchodzę już w żadne pseudo sieci. Dodatkowo Virgin zablokował mi dostępndo Deutche Bank Polska i OLX na innyc kartach laduje mi sie normalnie tylko jak mam Virgin wyskakuje mi ze moje ip jest zablokowane na olx a bank odrzuca połączenie.
Do BOK nie ma co dzwinic 55
  • Odpowiedz
Vikingi jak Virgin


@kamillo007: najpierw przetestuj, później się wypowiadaj. Wszystko, co napisałes, to Virgin, Vikingowie działają zupełnie inaczej. Nie wiem, jak z roamingiem, bo tego nie potrzebuje, ale cała reszta działa świetnie u Vikingów.
  • Odpowiedz
@Zielony34 tylko że 70% społeczeństwa w dzisiejszych czasach jezdzi regularnie za granicę tymbardziej że zaraz wakacje... Biorąc to pod uwagę oferta Vikingów jest bardzo słaba.
  • Odpowiedz
@Zielony34 a rozumiem że na lotnisku zawsze masz neta za free np? Bo w takim Berlinie 30 min tylko, w miescie czy na plaży tez? W sumie po co w ogole roaming jak jest wifi i moge dzwonic przez neta ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz