Wpis z mikrobloga

Dostałem wczoraj mandat o drugiej w nocy. Zero żywej duszy w promieniu kilometra. 89 na 70. Bezpieczeństwo na drogach tak bardzo poprawione xD akcja jajeczko trwa. #policja #motoryzacja
  • 178
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 1
@myszczur: połowa nigdy nie siedziała za kołkiem takie odnoszę wrażenie. Z siedzenia pasażera jak ktoś jedzie 90 stara corsą (bez obrazy dla corsy) to może faktycznie czuć „z-----------e”. Słowo „z-----------e” powtórzyło się z 15 razy.
  • Odpowiedz
@mkarweta: Naprawdę zabłysnąłeś, gratuluję. Obecnie nie ma chyba nic bardziej polaczkowtego niż ten z------y do porzygania mem z małpą. Śmieszny paradoks, że mem który miał się naśmiewać z polaczkowatości stał się wręcz jego symbolem. Nie różnisz się ani trochę od janusza i grażyny którzy śmieją się z "faceta przebranego za babę" których ten mem tak często wyśmiewał.
  • Odpowiedz
@FLOLPROBA: Nie płacz, ja za przejście 10 metrów po nieprawidłowej stronie drogi (byłem już przy swoim domu) dostałem 50 zł i jakoś nie płaczę, choć wkurzony byłem niemiłosiernie, bo to jakieś szczurki mnie kontrolowały, wprost ze szkoły, którym widocznie nie wychodziło łapanie kierowców na pierwszym patrolu samochodowym.
  • Odpowiedz
@FLOLPROBA to jeszcze zrozumiem, ale jak mi mandat na przejsciu w---------i o 3 w nocy kiedyś - przechodzę przez rondo Matecznego #krk, wchodzę na przystanek a tu jeb wpadają na sygnale świetlnym z piskami na przystanek...a ja- serio?wtf, jakbym kogoś okradł, i że mandacik za przechodzenie gdzie o 3 to zajebisty ruch tam był wtedy w tygodniu.Jeszcze mówią, ciesz się pan, że dwu nie dostaje, bo chodnik jeszcze
  • Odpowiedz
@Prezydent_Polski: w terenie niezabudowanym bo taki to był to już dopuszczalna prędkość 70 w tamtym miejscu mogłaby być śmiertelna dla pieszego.. Nie zakładasz w każdej sekundzie jazdy, że ktoś Ci wtargnie pod koła tym bardziej o takiej porze. Pewnie - trzeba uważnie obserwować otoczenie cały czas i ja tak robię. Z drugiej strony Ci którzy tak głośno w tym wątku krzyczą pewnie uważają, że jazda wg przepisowej prędkości zwalnia ich
  • Odpowiedz
@FLOLPROBA skąd się takie debile biorą xD Z-----------e bo przekroczył 19km/h więcej na 70. Nie wytrzymie xDDDD Do paki od razu xD

Nie dało się jakoś z policją dogadać? Jakieś pouczenie czy coś. Może zbyt nerwowo, agresywnie to przyjąłeś albo dużo wypadków tam jest?
  • Odpowiedz
@Killua:

co przez całe życie bali się nawet nie zasunąć krzesełka w gimnazjum po skończonych lekcjach, bo DOSTOSOWANIE SIĘ DO ZASAD NAJWAŻNIEJSZE


@Killua: To akurat jest element kultury osobistej, której pewnie z domu nie wyniosłeś i dlatego sie dziwisz. Wiesz to tak jak zesrać się u kogoś i nie umyć piegowatego kibla.
  • Odpowiedz
@boguchstein: to jak już chcesz porównywać statystyki to niech się chociaż warunki pogodowe zgadzają. W Polsce najwięcej wypadków jest przy dobry i bardzo dobrych warunkach

@FLOLPROBA: ja tam lubię jeździć po Anglii, gdzie może na autostradach są abstrakcyjnie niskie limity prędkości to za to w miastach jest to dużo racjonalniej zrobione i bardzo często jest ograniczenie do 40 czy nawet 50 mil na godzinę. A że mandat dostałeś:
  • Odpowiedz