Wpis z mikrobloga

Dostałem wczoraj mandat o drugiej w nocy. Zero żywej duszy w promieniu kilometra. 89 na 70. Bezpieczeństwo na drogach tak bardzo poprawione xD akcja jajeczko trwa. #policja #motoryzacja
  • 178
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Ziutek_Nowszy: Tak jak napisałem wcześniej ja nie kwestionuje tego, że dostałem mandat bo przekroczenie to przekroczenie. Nie spowiadam się też na wykopie bo nikomu się nie spowiadam a po to jest wykop żeby się wspólnie z czegoś pośmiać czy podyskutować o czymś. Nie widzę sensu nazywania mnie kretynem z takiego powodu. Co do przypadku jaki opisałeś to baba mogłaby wyjść przed kimś kto jedzie nawet i 30 na godzinę i
  • Odpowiedz
  • 0
@FLOLPROBA przykro mi Mirku. Mi sie udalo 105 na 70 pouczenie i wesolych świat. Choc groxilo 300 i 6pkt. Pan wladza widzial ze prawko ponad 20 lat i jeden mandat (tico 70 na 50 15 lat temu). dziekuje panie wladzo.
  • Odpowiedz
każdy kto trochę jeździ wie ze ograniczenia nie zawsze są adekwatne do sytuacji a kiedy policja łapie o 2 w nocy na pustej drodze (kontrole prędkości maja w zamierzeniu poprawę bezpieczeństwa tak?)


@FLOLPROBA: Zawsze jakiś pieszy mógł sobie przechodzić a Ty z---------c mogłeś niewyhamować.
Tak. Ludzie czasami spacerują nocami.
  • Odpowiedz
@FLOLPROBA przekroczyłeś dopuszczalną prędkość o 25%i przyszedłeś się tu pożalić? A co ma godzina do tego? Po 1 w nocy można już łamać przepisu ruchu drogowego? Kolejny który jeździ szybko, ale bezpiecznie.... Jaki dzban XD
  • Odpowiedz
Ty wariacie!!! Przy tej prędkości mogłeś kogoś zabić, wystarczyło by, ze na droge weszlaby kulawa staruszka i mogłoby dojsc do tragedii ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@SceptycznyMis: Czyli nie potrafisz odpowiedzieć na proste pytanie, tylko potrafisz pieprzyć głupoty wymijając odpowiedzi. Powiedz mi, czy z tobą jest wszystko w porządku? Czy przychodzisz tu wylewać swoją frustracje za nieudane życie? Czujesz się z sobą dobrze? Nie odczuwasz, że coś z tobą nie tak? Jeśli nie to udowodnij to i odpowiedz na jedno cholernie proste pytanie. Czekam.
  • Odpowiedz
  • 0
@myszczur: najlepsze ze w temacie który tak naprawdę dotyczy bezpieczeństwa a raczej pozorów jakie stwarza policja ze je zapewnia - dostaje komentarze typu - „szkoda ze szybciej nie jechałeś” „obyś się rozwalił na drzewie” xD
  • Odpowiedz
  • 3
@sargento: serio to jest Twój argument? Po pierwsze to teren niezabudowany a nawet jakbyś jechał 20 to tez nic byś nie zdążył zrobić tutaj. W takim wypadku walisz a nie próbujesz mijać jak bohater filmu. Co to ma do bezsensownych łapanek?
  • Odpowiedz
@FLOLPROBA: Niestety sam raz wyrzeźbiłem wpis w którym, większość mi współczuła i pocieszała, ale dostałem też całą masę jadu i wyzwisk. Nie wiem co z tymi ludźmi jest nie tak.
  • Odpowiedz