Wpis z mikrobloga

  • 1355
@chudzislaw: #!$%@? xD każdy kto trochę jeździ wie ze ograniczenia nie zawsze są adekwatne do sytuacji a kiedy policja łapie o 2 w nocy na pustej drodze (kontrole prędkości maja w zamierzeniu poprawę bezpieczeństwa tak?) to jest po prostu absurd. Nie narzekam bo mam to w pompie ale mogliby się zająć czymś pożyteczniejszym. Pewnie używając tagu #policja striggerowalem policjantów.
  • Odpowiedz
@FLOLPROBA: Już widzę tych obrońców, 50 na 50 i ani kilometra więcej xD.
A potem jedziesz krajówką i ciągnie się za takim sznur aut które go po kolei wyprzedzają, no ale - on wie najlepiej xD
  • Odpowiedz
  • 17
@Manderigon: nie żale się raczej chciałem trochę się pośmiać z akcji jajeczko i łapania piratów drogowych ( ͡° ͜ʖ ͡°) @Kodziak: stary to są tacy ludzie ze tak piszą a na koniec i tak nie będą jechać 50 bo przecież ich to nie dotyczy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 108
@Ziutek_Nowszy: na jakiej podstawie mnie obrażasz wyraziłem swoje zdanie co do zasadności przeprowadzania kontrol prędkości w godzinach nocnych. Jak dla Ciebie 15km powyżej o 2 w nocy to #!$%@? to boje się co by było jakbyś na autostradę wyjechał ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@FLOLPROBA: nie martw się. Nie raz nie dwa dostałem po dupie za błędy w zachowaniu ale nie przypominam sobie żebym miał pretensje o to, że nie dostosowuje się do istniejących zasad :P
  • Odpowiedz
@FLOLPROBA Nawet policjanci się wypowiadali, że te ograniczenia które mamy na drogach zostały wprowadzone kiedy na drogach jeździły tylko syrenki i maluchy ze słabymi hamulcami. W odniesieniu do nowoczesnych samochodów z abs i bez porównania lepszego prowadzenia, te limity są abstrakcyjne.
  • Odpowiedz