Wpis z mikrobloga

Dziś wyjazd. 45 dni przez Europe. Samochodem z dwoma bąblami (9 miesięcy i 4 lata) i żoną na pokładzie. Wyjazd o 10 z Dąbrowy Górniczej i pierwszy przystanek w Poczdamie (pewnie coś koło 18).

Przez następne 45 dni planujemy odwiedzić Poczdam, dolinę Renu, Wersal, Disneyland, parę zamków nad Loarą, okolice San Sebastian, Leon, północne wybrzeże Hiszpanii w okolicach Ribadeo ze słynną Cathedral Beach, Santiago de Compostella, Porto, San Lorenzo, Cuenca, okolice Terragony, Carcassonne, Avignon, wąwóz Verdone, Verona, Wenecja i okolice Halsstatt. Powrót 15 maja.

Wszystkie hotele zarezerwowane, parę biletów zakupionych.

Trzymajcie kciuki żeby nic się nie posypało. Na wszystko co mogłem to się przygotowałem a reszta mam nadzieję, że się ułoży.

#mariusz30weuropie #europa #podroze #podrozujzwykopem #turystyka

@mariush1909: @murarz13: @Kamkov: @rotero: @acidd:
  • 195
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Mariusz30 miałeś szansę na dobry troling jakbyś napisał że to dzięki 500+ możesz sobie pozwolić na takie włajaże.

A tak to życzę tylko radosnych Świąt Zmartwychwstania i spokojnej drogi.
  • Odpowiedz
Jesli to nie pasta to chyba ci padlo na glowe robić takie cos z 9 miesiecznym dzieckiem :D ale twoja sprawa! No chyba ze masz campervama..
  • Odpowiedz
@Mariusz30: podziwiam, ze masz już zarezerwowane hotele, bo to narzuca niesamowity kaganiec na ta podróż. Jak Ci się coś obsunie albo posypie to będzie stres i mogą Ci przepaść wszystkie następne rezerwacje. Ja zdecydowanie wolę podróże bez planowania. Objechałem z dwójką małych dzieci (w momencie startu miały jedno prawie 3 lata a drugie 6 miesięcy) USA w pół roku i nie mieliśmy absolutnie nic zarezerwowane oprócz tego, że mieliśmy kilka
  • Odpowiedz
Podziwiam, ze wam sie chce z 2 dzieci w tak młodym wieku jechać taki kawał


@AnnaJ: Teraz jest łatwo. Najlepszy wiek. Starsze już się interesuje ale nie na tyle by podważać MOJE decyzje, a młodsze nie jest jeszcze tak absorbujące jak dwulatek bo karmione stałymi i z p----i, bo dużo śpi, bo jeszcze nie chodzi i bo jego potrzeby dość łatwo zaspokoić.
  • Odpowiedz
dostaliście 45 dni urlopu?


@NitaInco: @staryhaliny: @MarioMAX: Żona na macierzyńskim. Ja poprosiłem o trzy miesiące bezpłatnego urlopu, które zostało odebrane przez kierownictwo w ten sposób, że jeśli nie dostanę to odejdę. Starałem się by to tak nie wyglądało ale i tak tak wyglądało. I dali. Wiem, że gdy wrócę w czerwcu do pracy dostanę ciężką robotę, prawdopodobnie będę zamykał jeden z projektów, znaczy kompletował z powietrza
  • Odpowiedz
Liczyłeś łączny koszt podróży


@saltacme: @podle_insynuacje: @takezo: @KrolSandaczPierwszyRozrzutny: @skydancer: @sumieniem: @Freddy-Krueger: @2MSR: @Surowemienso: @staryhaliny: @Reniferus: Koszt mam oszacowany i próbuje minimalizować nie rezygnując z tego co trzeba dzieciom zapewnić. Dokładne koszta będę znał po powrocie.
Największy koszt - brak dochodu przez trzy miesiące.
Potem hotele, a te zależą od standardu
  • Odpowiedz
jak przygotowałeś auto do takiej podróży?


@Barttson: @airbooz: @Witajcie: Nie mam samochodu. Samochód jest z wypożyczalni i udało mi się wypożyczyć Corolle z 2017 roku z niskim przebiegiem, 15000 km tuż po serwisowaniu. Jeździłem nim przez ostatnie dwa tygodnie więc mam nadzieję, że się nic nie stanie.
  • Odpowiedz
Skąd masz tyle pieniędzy?


@lastro: Pracuję w Londynie od 13 lat. Obecnie jako kierownik jakości. Trochę jako samo zatrudniony. Żona też swoje dołożyła. Jednym słowem typowa polska patologia na emigracji.
  • Odpowiedz