Wpis z mikrobloga

@pawlo74: jak sprzedaje? Gdzie sprzedałem? O czym ty pieprzysz?

To nie możecie napisac ze nie wiecie razem z twoim kolega co ma problem z konceptem procentów tylko odpisuje tekstami


Zajebiste fakty koleś wrzuca infografikę z eth -117% nie wie co tak spadło, co pokazuje grafika ale pasuje do waszej retoryki to #!$%@?, ciemny lud wszystko kupi patrzcie dzieci jakie eth złe 117 procent straty

@Luszian: ktoś mnie zgłosił z jakiegoś powodu może z tego, że nie wciskam ludziom scamów tak jak wy? Wasza propaganda nie działa, myślisz, że uda wam się wygrać z prawdą?

@ch00dybcn: proszę daj cynka, co dzisiaj pompujecie, przecież nie ma w tym nic złego.
@ch00dybcn: ja tak napisałem nie wiem co on cpie, spekuluje tylko na btc, monero spływa bo rok temu wziąłem kontrakt na koparkę i zamienim teraz monero na btc ale pablo by pieniądze w błoto wyrzucił portfel zaorał i wyrzucił w #!$%@?

Zajebiste fakty koleś wrzuca infografikę z eth -117% nie wie co tak spadło, co pokazuje grafika ale pasuje do waszej retoryki to #!$%@?, ciemny lud wszystko kupi patrzcie dzieci jakie eth złe 117 procent straty


@martwy_kotek: acha to dlatego powstał ten wpis dlatego taguje go #ethereum
A może to są fakty? https://www.wykop.pl/wpis/29223173/uwaga-dla-wszystkich-posiadaczy-bitcoinow-flippeni/
Pobierz p.....4 - > Zajebiste fakty koleś wrzuca infografikę z eth -117% nie wie co tak spadł...
źródło: comment_e8IXIVIeC8uPzoQNqoIvl6GItGFjz5A1.jpg
@pawlo74: dzisiaj pompowaliśmy z ojcem szambo
@martwy_kotek: widzisz, to jego taktyka, atakuje cię jakimis totalnymi bzdurami, a ty tylko się bronisz, wychodzisz w dyskusji jakbyś przegrywał a tymczasem nie widzisz w jak absurdalnym kierunku idzie "dyskusja". Nawet ma swoje multi zielonke i razem klepia się po plecach. Smutne musi mieć życie taki człowiek.
@ch00dybcn: dlaczego miałbyś wyjść przegrany, przegra ten kto kłamie. Prawda broni się sama. Nie trzeba było zaczynać ignorowałem Cię ale dzisiaj przebrała się miarka, nie będziesz naciagał ludzi na scamy.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@pawlo74: To odpowiedz chociaż raz bez śmiechów i hihów, sprzedałeś btc na górce czy nie? Jeśli tak to wcisnąłeś komuś je po zawyżonej cenie. Osoba tak szanowna jak Ty nie powinna tak oszukiwać ludzi. Narazileś kogoś na straty i jedyne co mu możesz powiedzieć to hodl. Jeśli nie sprzedałeś to na górce to widać i nie oszukałeś jednego człowieka to oszukałeś innych pisząc, że taniej już nie będzie. Każdą odpowiedź jest