Wpis z mikrobloga

to nie wojna to skok na kasę, każdy z nich liczy na bogactwo idą po trupach do celu. Nie wiedzą tylko, że wolny rynek jest bezlitosny i wszystko weryfikuje.


@pawlo74: np to ze mowiliscie ludziom zeby kupowali po 20k zielonych bo taniej nie bedzie? XD

To jest weryfikacja? czy skok na kase bo sie pogubilem\
  • Odpowiedz
@martwy_kotek: nie kłam ludzi i nie tumań nowych, ethf nie ma i nigdy nie będzie miał szansy z BTC. Eter to technologiczna inwalida, wasza propaganda nic nie da. Jesteście śmieszni nikomu nie uda się wygrać z największą społecznością, najlepszymi deweloperami, najbardziej rozwiniętą infrastrukturą. Każdą nowinkę można zaadoptować do bitcoina, nie kłam tych biedaków ponieważ im więcej oszukacie tym więcej szkód narobicie. Chcesz handlować rób to ale nie pisz o scamach bo
  • Odpowiedz
ethf nie ma i nigdy nie będzie miał szansy z BTC to technologiczna inwalida, wasza propaganda nic nie da.


@pawlo74: A gdzie powiedziałem, ze jest lepszy? jaka nasza propaganda? Top twoj ziomek wrzuca sobrazek z ETH -111% nie wiedząc skąd te procenty sie #!$%@? wzięły ani co za statystyke obrazują

To jest rzetelne podejście twoim zdaniem? To jest definicja manipulacji, nie wiadomo co to za statystyka, ale -111% wyglada źle to
  • Odpowiedz
  • 1
Widzę rozmowa na poziomie..( _) Coraz większe szambo się tu robi. Ciężko się przedrzeć przez tony gówna, żeby przeczytać coś wartościowego.
  • Odpowiedz
ze scamerami takimi jak wy szitkojniarze bedę walczył do śmierci. A rynek już powoli weryfikuje was i wasze "nowe lepsze bitcoiny". Miłej nocy koteczku żywy póki co.


@pawlo74: spróbujz kolegą powalczyc faktami dla odmiany :* a nie infografikami, których nie rozumiecie :P
  • Odpowiedz
A gdzie powiedziałem, ze jest lepszy? jaka nasza propaganda?


@martwy_kotek: to jest to o czym mówię, jego taktyka, wkłada w twoje usta wypowiedzi, które nie są twoje, ba, nigdy byś nawet o nich nie pomyślał. Zmuszając cię tym samym do defensywy. Odpuść, dyskutując z tym panem nic nie zyskasz. On ma swój świat, w którym jest ostatnim sprawiedliwym i broni maluczkich przed hordami naganiaczy, którzy tylko czekają aby ukraść im btc.
  • Odpowiedz
@ch00dybcn: po pierwsze to Ty zaatakowałeś i oskarżyłeś o multikonto, piszesz o scamach założyłeś nawet swój własny tag #bcntrader promujesz spekulację i handel tombakiem, oczywiście zależy ci aby wciągnąć w to jak najwięcej nowych dawców kapitału i udajesz, że nie wiesz o co mi chodzi. Jesteś niebezpiecznym naganiaczem, który potrafi ubierać swoją prawdę w ładne słówka. Gdybyś nie czuł się zagrożony nie zwracałbyś uwagi na jego czy moje wpisy. Tak Ty
  • Odpowiedz
@pawlo74: Przyganiał kocioł garnkowi. Z ciebie taki sam naganiacz na BTC. Tak samo nie ma gwarancji na ciągłe wzrosty. I prosze nie pisz mi że ty wiesz że będzie wzrastać. Każdy logicznie rozumujący WIE że nie da się tego przewidzieć.
  • Odpowiedz
@pawlo74 pawlo weź się uspokój serio
Nie ogarniam, ty zazdrościsz kasy altcoinerom co niektórym? Jak ty siedzisz x lat w tym i pewnie masz setki tysięcy % urobku na BTC
Moim zdaniem alty rozwijają i przypominają o samym BTC i mówię to jako osoba która ma po 90% straty na altach polecanych przez @ch00dybcn i serio nic do niego nie mam, tylko czekam na wzrosty cierpliwie, które kiedyś nadejdą, serio. A jak
  • Odpowiedz
@DzieckoBezZycia: nie mów do mnie, mów do niego. To on zesrał się pierwszy aż dzisiaj nie wytrzymałem. Ma #!$%@?. Nie zwracałem na niego uwagi aż do dzisiaj. To szkodnik. Wyrafinowany szuler.
Jak szanuję ludzi, którzy biorą odpowiedzialność za swoje decyzje tak życzę ci abyś stracił a wtedy może zauważysz co on robi nie tak.
Nie przestanę ostrzegać ludzi o tym, że alty to scamy i czysta spekulacja ponieważ straciłem w nie
  • Odpowiedz