Wpis z mikrobloga

Wysiadam rano z pks, lecę do #pracbaza Na głównym pks stałą grupka jakiś sebixów i jeden z nich do mnie z tekstem:

-Masz zapalic?
- Nie pale
- Jak ci #!$%@? zaraz to zacznisz palić ( ͡º ͜ʖ͡º)

Olałem to bo byłem i tak już spóźniony. 8h później wracam na pks, ten sam gościu z obitą mordą całą we krwi podchodzi do mnie jakby nigdy nic i z tekstem:

- Mordeczko poratujesz mnie na bilet? pobili mnie i okradli, nie mam jak wrócić do domu.

Nie dorzuciłem mu, okazało się później że chciał jechać do tego samego miasta co ja. Prosił kierowcę, żeby go zabrał za darmo, że odda kurtkę w zastaw. Trochę mi się go zrobiło żal i w pewnym momencie chciałem mu odpalić te 10zł na bilet... ale nie dałem. #!$%@?. Patologia musi się nauczyć, że życie to nie bajka i za swoje czyny trzeba pokutować. Karma zawsze wróci ( ͡º ͜ʖ͡º)
czy dojechał? nie wiem, może w innym autobusie ktoś się nad nim zlitował.

#truestory #takbylo #patologiazewsi #patologiazmiasta
  • 99
@ciezka_rozkmina: Dlaczego mam pomagać dla gościa który 8h wcześniej groził mi pobiciem? weź się dziecko za naukę bo życia nie znasz. Różnica między nim a mną jest taka, że ja prędzej pomogę obcej osobie niż ją pobije. Gdyby 8h wcześniej mi nie groził z kolegami to bym mu nawet kupił te fajki i dał na bilet ale nie będę podlizywać się do gościa który chciał mnie #!$%@?ć z koleżkami. Mniej gościu