Wpis z mikrobloga

Gdybym miał się związać to przede wszystkim musiałbym mieć o czym z nią rozmawiać.
Najważniejszy byłby dla mnie jej charakter. Pasję, zainteresowania, wartości.

Dlaczego do ku*wy nędzy tyle lasek w nie potrafi o sobie nic napisać, ale jedyną (czyli najważniejszą) informację jaką podają jest wzrost.
Co się #!$%@? stało, że stało się to takie istotne?
Te 3 cyferki zwieńczone jednostką miary to jest teraz kwintesencja człowieka?

Popłakałem to #!$%@?. Nawet nie chcę wyjaśnień, bo znajdę taką która ma o sobie coś więcej do powiedzenia.

#zwiazki #logikaniebieskichpaskow #logikarozowychpaskow #tinder #badoo
  • 24
@Sarfar: @Piekna: Ile ważycie? Poza tym, aż tak lubicie jak ktoś patrzy na was z góry i często z pogardą?

Dlaczego do ku*wy nędzy tyle lasek w nie potrafi o sobie nic napisać, ale jedyną (czyli najważniejszą) informację jaką podają jest wzrost. Co się #!$%@? stało, że stało się to takie istotne?


@sylwester-stallone: Największe wymagania mają osoby, które nie mają nic do zaoferowania. Pogódź się z tym.
Najmniejsze pieski
@ManiacTeam czyli ta informacja o swojej genetyce jest wymogiem genetycznym wobec zainteresowanej strony przeciwnej?

Innymi słowy, jeśli nie wygrałeś na loterii to nie masz u mnie szans?

Gdzie szukać wartościowych dziewczyn? Które cenią charakter, intelekt, pasję, ambicję?

Jak chcą wysokich to do Holandii albo Skandynawii.
@sylwester-stallone:

czyli ta informacja o swojej genetyce jest wymogiem genetycznym wobec zainteresowanej strony przeciwnej?


Bardziej pełni rolę odstraszającą. Kobieta może w profilu napisać: „Nie interesują mnie faceci poniżej 180cm i łysi i włochaci na klacie, ale co to oznacza ?
Dla mnie to oznacza tylko tyle: „Jeśli jesteś NUDNY, ZDESPEROWANY i NIEZADBANY to nie jestem zainteresowana. Nie jestem twoją terapią, nie interesują mnie twoje problemy ze sobą, lub z otaczającym cię
@ManiacTeam: nie ich strata tylko twoja, nie oszukuj się. Skoro ona cię odrzuca to ty nie masz wyboru...

A autor tematu po prostu jest głupi: tinder służy przede wszystkim jako apka do SEXU. 90% jak nie więcej osób tam szuka tylko i wyłącznie seksu, to jest tak jakbyś przyszedł do klubu i szukał dziewicy - możesz liczyć że ci się trafi ale są lepsze miejsca do szukania, tinder = segzy.