Wpis z mikrobloga

@karczochh: mogę się mylić, ale jej wzrost wagi może być spowodowany całą otoczką płyty. tym razem taylor jest odważna, inna, twarda, a nie słodka. więc może jej wzrost wagi to wiesz - wyłamanie się z kanonu piękna, taylor mam wyjebongo na to jak wygląda, ma dosyć tego że jest oceniana po wyglądzie. więc albo przytyła z powodu nowego imidżu - twardej taylor co nie dba o wygląd i opinię innych.
  • Odpowiedz
@Ortofenylofenolan_sodu: NIE ZMIENIAJ. Taylor jest najpiekniejsza. @consummatumest postuje najgorsze zdjecia zeby jej pasowalo do tezy. prawda jest taka ze troche przytyła, ale nie jest gruba. tak jak mowila na koncu 1989 world tour live, ze w koncu nie musi tak bardzo trzymac sie diety zeby miescic sie w te stroje i teraz moze sobie troche pozwolic bo tez nie musi wystepowac na koncertach, ale teraz zaraz znowu sie zaczna
SmugglerFan - @Ortofenylofenolan_sodu: NIE ZMIENIAJ. Taylor jest najpiekniejsza. @con...

źródło: comment_02SUEiLz8D0fcqxUICg9VhVL0ObsbKvb.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@SmugglerFan no nie jest gruba. Nie wiem skąd te stwierdzenie że mówię, że jest gruba xD
Do hejtera mi daleko bo ja uwielbiam, ale jak dla mnie stała się teraz aseksualna. Głównie przez fryzurę i stroje
  • Odpowiedz
@RoHunter: Wyluzuj. Nikt nie mówił że jest gruba, ale nie da się zaprzeczyć, że się jej trochę utyło. Dla mnie szok bo zawsze była super szczupła i wyglądała na taką co zje 10 hamburgerów i nadal będzie idealnie szczupła. Są takie laski. Ale jak widać tak nie ma.
I bez kitu ile się od razu obrońców zleciało bo ktoś miał czelność zauważyć dodatkowe kilogramy jakiejś gwiazdy. No jak tak w
  • Odpowiedz
@karczochh: już cię wyjaśnili podczas gdy byłem na świętach ale zawsze bawią te teorie ludzi nie mających pojęcia o muzyce, którzy myślą że pozjadali wszystkie rozumy a gwiazdy pop to przypadkowe osoby z łapanki z ładną buzią.
  • Odpowiedz