Wpis z mikrobloga

@CudMalina: jak??? Przy takiej kasie, stylistach, trenerach i reszcie bandy jak można się tak zapuścić?? Przecież ta babka to zero talentu stworzone do zarabiania kasy jak jakaś Britney czy reszta. Jak oni mogli tak zepsuć kurę znosząca (strzelam) złote jajka?
  • Odpowiedz
@LowcaAndroidow: nie bo ja się tylko zawsze zastanawiam jak ludzie tak bogaci a w jej wypadku jeszcze stworzeni do zarabiania innym pieniędzy mogą być grubi. Jej twórczości nie znam za bardzo, pewnie coś w radiu słyszałem.
  • Odpowiedz
@LowcaAndroidow: Mogę napisać dużo ładniej, żaden problem ;) Uważam, że cała jej nowa płyta w jakimś stopniu jest powiązana z jej nowym stylem. Mam tu na myśli - ubrania, pozy, fryzura, czy nawet i tycie. Miało być inaczej, koniec z słodkopierdzącą TayTay. Piosenki mi się podobają, nawet fajnie, że poszła w innym kierunku. Włosy i ubrania są dla mnie porażką. Grzywka ją całkowicie obrzydza, a ubrania są mega tandetne. Najbardziej
  • Odpowiedz
@karczochh: mogę się mylić, ale jej wzrost wagi może być spowodowany całą otoczką płyty. tym razem taylor jest odważna, inna, twarda, a nie słodka. więc może jej wzrost wagi to wiesz - wyłamanie się z kanonu piękna, taylor mam wyjebongo na to jak wygląda, ma dosyć tego że jest oceniana po wyglądzie. więc albo przytyła z powodu nowego imidżu - twardej taylor co nie dba o wygląd i opinię innych.
  • Odpowiedz
Jak dla was ona jest gruba to jesteście s-----------i. Dla mnie teraz wyglada idealnie, nie za gruba nie za chuda taka w sam raz. Inb4 janusz dobra kobita
  • Odpowiedz