Wpis z mikrobloga

O k------s, mojego kuzynka 18 lvl od strony matki rodzice w------i z domu po tym jak nie chciał zachować postu a jak zaczęli mu rzucać argumentami o dobrym Bogu który go stworzył to odpyskował że jest raczej efektem wyruchania matki przez ojca xD

Z kim ja będę k---a siedzieć za dwa dni przy stole xD

#truestory #coolstory #bekazpodludzi
  • 67
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Shyvana: W------i go z domu nie za nie utrzymanie postu tylko tekst z wyruchaniem matki przez ojca. Za taki tekst moze bym nie wyrzucił od razu gowniarza z domu, ale na prwno dostał by w pysk. No i zajebisty tekst z alimentami. Starasz się wychowywać dzicko najlepiej jak możesz, a ono jeszcze Cię pozwie o alimenty. Idąc Twoim tokiem myślenia, to moze bylo by lepiej jak by się dzieci wychowywały
  • Odpowiedz
tia, a potem bedzie na starosc

hurr durr dziecko sie mno nie interesuje, ja taka/taki biedny nimam na leki, niewdzieczny gowniorz.


juz nawet nie wspominam jak to bardzo po chrzescijansku. po cholere w ogole plodzili dzieciaka? mogli se psa kupic to by ich poslusznie sluchal za miche i dach nad glowa.

eh czego ja oczekuje od ludzi wierzacych w zabobony, jedne z wielu tysiecy w historii ludzkosci. jakby jeszcze judeochrzescijanizm byl prekursorem/najstarszym
  • Odpowiedz