Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 25
Ale macie ból kaki o notcha :d jeśli wam nie odpowiada wycięcie w #oneplus czy innym #xiaomi i #iphone to macie prosty trick! Tapetę! Oczywiście amoled wygra bo czarny to czarny. Personalizacja to super sprawa, nie? Myślę, że rozwiązałem wasz ból.

#android #ios #notch #heheszki i #takaprawda
mechaos - Ale macie ból kaki o notcha :d jeśli wam nie odpowiada wycięcie w #oneplus ...

źródło: comment_SenxAv8hvVMOv0m0edQjGntqNItJiz0n.jpg

Pobierz
  • 23
@harakiri888: No szukam po prostu jakiegoś racjonalnego wyjaśnienia i jedyne co mi przychodzi do głowy to ludzie, którzy zawsze krzyczeli:
- telefon bez klawiatury? jak to? po co? śmierć!
- telefon bez kabla? jak to? po co? śmierć!
- jakiś telefon a nie listy? jak to? po co? śmierć!
- pisanie? jak to? po co? śmierć?
- ziemia kręci się dookoła słońca? jak to? po co? inkwizycja!
- szczepionki? jak to?
@mechaos: też chodzi o to, że Apple wprowadziło to, żeby:
1) zachować wyróżniający się wygląd jak było dotychczas, że widziałeś sam szkic, zarys telefonu i od razu wiedziałeś, że to iPhone.
2) schować tą technologię od FaceID i nie robić znowu wielkich ramek jak to ma się z normalnymi modelami, które jakoś ostały się z wielkim czołem i podbródkiem.
A androidy zamiast pomyśleć, to robią to samo, mimo, że do schowania
@Nie_znany: wygląda to tak, jakby tylko czekali na to aż Apple to zrobi, bo sypią się te "nocze" jak grzyby po deszczu :P Mi tam pasuje czytnik linii papilarnych na plecach urządzenia, gesty jak rozwijanie panelu powiadomień przeciągnięciem to dla mnie strzał w dziesiątkę. Ale można by to załatwić dodając jakiś gładzik na plecy urządzenia i odcisk pod ekranem
@S7-1500: bardzo możliwe, że mieli je już opracowane i tylko czekali, aż jakiś gigant z tym wyskoczy. To przeciąganie po pleckach jest całkiem fajnym rozwiązaniem, chociaż nie miałem okazji obcować z takim czymś na dłużej. Jednak czytnik pod ekranem, to jest to na co pozostaje nam czekać. Tylko wydaje mi się, że Apple nie wypuści go, jeśli będzie wolniejsze od TouchID2 ( ͡° ʖ̯ ͡°)