Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Wychodzac ze #!$%@? pol roku temu kupilem sobie perfumy za pol swojej wyplaty Creed Aventus Eau de Parfum. Doradzili mi to na mirko i wszyscy w internecie pisza jak to laski leca na ten zapach leca i w ogole. Potem kupilem sobie Hermes Terre d'Hermes nieco tanszy bo prawie 300zl. I w pracy nikt mnie nie komplementuje. Na yt ciagle gadaja jak to ich laski komplementuja, albo w pracy, na mirko tez ze non stop komplementy nawet na ulicy jak pan ladnie pachnie, a mnie nic. Zmienilem garderobe i nie wiem w sumie. Moja praca wiaze sie z bieganiem po biurze bo mamy lacznie 3 pietra i jestem z IT wiec czesto podchodze do ludzi i do dziewczyn bo mamy ich duzo, nawet sam sie przystawiam zeby mnie powachaly ze niby hehe przystawiam sie tam do komputera zajrzec sie nachylic ale nigdy nie uslyszalem zadnego komplementu. Co jest grane? Mi sie podobaja zapachy tych perfum ale czy to z tymi perfumami to sciema? Nie tylko na mirko ale ogolnie w necie ludzie pisali ze ich dziewczyny nawet obce komplementuja, mnie na imprezach tez nikt nie komplementowal za zapach ani nic, efekt ten sam jak sie psikalem perfumami playboya za 40zl z rosmana :/ Tez tak macie?

#przegryw #perfumy #pracbaza #korposwiat

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: kwasnydeszcz
  • 55
@AnonimoweMirkoWyznania: Bo perfumy to tak jakby część ubioru. Jak jakaś brzydka dziewczyna z pracbazy ubrałaby ładną kieckę, albo zrobiła się na bóstwo to skomplementowałbyś ją? Pewnie nawet byś tego nie spostrzegł. Inaczej byłoby jakby dziewczyna 7+ lub 8+ /10 ubrała się na bóstwo to wtedy z kolegami byś gadał jak to świetnie w niej wygląda. Jakbyś był normikiem 7+ i miał świetne kontakty z dziewczynami to nie omieszkałyby skomplementować perfum.

Odwracając