Wpis z mikrobloga

#help #poradamotoryzacyjna #samochod #colepsze #jakieauto #cokupic #cowybrac

Mirki, chciałbym zaczerpnąć Waszej opinii. Za jakiś czas planuje zmienić samochód i tu się zaczynają schody. Co byście mi polecili, na co się warto zdecydować, a czego unikać? Nie zarabiam jak programista, więc dobrze jakby mnie auto nie puściło z torbami :-D Mój budżet to 15-20k, co do samochodu to nic wielkiego bo mam dopiero 25 lvl i żony z dzieckiem brak, do pracbazy dojeżdżam 10km w jedną stronę, miesięcznie robię ok 1000km. Gazu w aucie się brzydzę na tyle, że nawet zapalniczki używam Zippo , ale jakimś niezłym diesel'em nie pogardzę. Benzyna też jest w grze, byle nie jakiś zamulacz :-) fajnie jakby była piątka drzwi, bo długo już jeżdżę trzydrzwiowym paściem i mnie irytuje. Z góry dzięki za podpowiedzi ( ͡° ͜ʖ ͡° )*:

Biorę po 300 od każdej z drużyn i słucham Państwa :-P
  • 13
@p1res mają srednie opinie, racja. Jednak u mnie w rodzinie słuzy dobrze, somsiadowi też służył. Sam jeździłem o zgrozo scenicem 1.9 dci i bardzo dobrze mi służył prawie 2 lata, ale co się o nim naczytalem w internecieeeee XD
@p1res bo 1.6 to gówno, 1.8 i 2.0 piją oleju więcej niż benzyny, 1.6d i 2.0d to ford i problemy. Dopiero Volvoskie 5 garów jest bezawaryjnie (jeżeli chodzi o S40/V50). W S60/V70 wziął byś 2.0t 180KM i masz moc i małą pojemność.
@Cierpsanity hmm, może tak być. No z fiatem nie pomogę.
Ostatnio potrzebowałem mniejsze auto do miasta, a że mam skrzywienie to kupiłem 30 letnie Volvo 440 w automacie i jest 100x lepsze niż te wszystkie nowe corsy, golfy i inne yarisy.