Wpis z mikrobloga

### Nie przeszło przez anonimowe, więc nawet konto specjalnie założyłem. Do @kwasnydeszcz, która odrzuciła ten wpis na anonimowych: jak chcesz to mogę Ci nawet wysłać zdjęcie prowadzącego z żoną, żeby uwiarygodnić ten wpis. Nawet myślałem, żeby wrzucić to zdjęcie tutaj do wpisu, ale to chyba byłoby przegięcie. Tym bardziej, że facet jak na prowadzącego jest bardzo spoko. ###

Ja:
- 23 lvl
- 170cm / 76kg.
- siłka grana od 3 lat. Ciało najbardziej
estetyczne jak tylko mogłem bez "dopalaczy"
- dobry zarost i ciemne wlosy
- modny ubiór, często noszę koszule, dopasowane spodnie, nie rurki, modna fryzura
- dobra praca i zacząłem ostatnio studia magisterskie
- zawsze byłem bardzo towarzyski, z mnóstwem znajomych
- ale dziewczyny nigdy nie miałem

Jeden z moich prowadzących na studiach:
- 26lvl, a ma takiego baby face'a, że bym mu 20 nie dał
- suchoklates, że ja #!$%@?. Z chęcią bym mu swojego kurczaka z ryżem oddawał, byle tylko przytył trochę, bo aż czuje obrzydzenie patrząc na niego. Szczególnie jak ostatnio z krótkim rękawie przyszedl
- brak zarostu i zakola
- ubiera się jak typowy prawiczek (polar, szerokie spodnie, buty trekkingowe).
- cichy i nudny głos
- i tak patrzę, że ma obrączkę. Nawet tacy jak on ruchają? WTF

Aż sprawdziłem jego Facebooka, żeby sprawdzić jak jego żona wygląda. Liczyłem, że jakaś gruba locha... A tu wręcz przeciwnie, zajebista laska, dałbym jej mocne 7,5/10 albo nawet 8/10.

Co ona mogła w nim widzieć? Na pewno nie pieniądze ani wygląd... Wg mnie odpowiedz jest bardzo prosta. WZROST - facet myślę, że ma ok. 185cm.

Cokolwiek byś nie robił, czy siłka czy praca nad sobą czy modny ubiór... Laska i tak wybierze faceta, który jest wysoki. Aha, żona tego prowadzącego była niższa o głowę czyli domyślam się, że miała ok. 165cm.


#tfwnogf #przegryw #zwiazki #rozowepaski #gorzkiezale
  • 13