Wpis z mikrobloga

Słuchajcie zastanówcie się nad akcja która inicjuje w tym momencie Dinokk, dlaczego dzieje się to zaraz po sprawie z guralem, dlaczego przedstawiając na wstępie mało wiarygodne treści namawia do linczu i spamowania wiadomościami do Gamellona? Dlaczego do tej pory nie znamy wersji tego chłopaka, może rzeczywiście odwalił jakieś głupstwo a teraz tego żałuje, a wy chcecie robic mu z miejsca internetowy samosąd? Ja nie wiem czy to w ogóle jest legalne posługiwanie się wątpliwym materiałem dowodowym by niszczyć kogoś. Nie uważacie ze najpierw powinna zająć się tym policja i organu odpowiedzialne za takie przypadki? Proszę ludzie uruchomię myślenie, bo Dinokk nakręca tu tylko grunt pod następna aferę tworzona przez Boxdela..
#gural #vojtaz #afera #polskiyoutube #boxdel #patostreamy
  • 8
@Everything_is_Illuminated To gimbusy zielonki z jutuba. Przyszli od daniela magicala, czasy założenia kont odpowiadają jakie można spotkać (8 miesięcy, 5 miesięcy, 3 miesiące itp.) u każdego z nich.

Dobry post. Ale pisałaś priv do niego? Podobno na priv pokazuje "lepsze" dowody. Oczywiście błąd z jego strony że zrobił kilka gówno wpisów zamiast jeden porządny gdzie ma solidne dowody no i teraz będzie się to za nim ciągnęło.

Wypoki będą nadal spamować vojtaz
@Makisaku: Ja też nie od początku mi coś tu nie pasowało. Powinna się tą sprawą zająć policja a nie internetowe bojówki. W sprawie gurala było dużo dowodów w formie nagrań, shotów i innych a tutaj praktycznie jeden Dinokk z polecenia Boxdela wysypuje materiały, więc domyślam się że chcą gościa po prostu unieszkodliwić. Jak widać myślenie niektórych boli, że się ślepo angażują w tą błazenadę