Wpis z mikrobloga

@pizza-eco: po samym miejscu boku trzeba być cudotwórca by powiedzieć co Ci dolega ;) najpierw opisz jak boli, w którym miejscu dokładnie, czy na zdjęciu możesz pokazać w jakiej okolicy, kiedy zaczął się ból, czy pojawia się przy jakiś ruchach czy jest cały czas, jak ból się zachowuje w nocy a jak nad ranem. Czy charakter bolu jest bardziej tępy, kujący, rozpierający, promieniujący, czy może okolice drętwieją ? I taguj przede
  • Odpowiedz
@pizza-eco: Musisz rozluźnić mięśnie rollerem (nie wyobrażam sobie jak to jest z cyckami :D),a później rozciągnąć klatkę piersiową,delikatnym ćwiczeniem i stopniowo.Jak cos priv to mogę coś doradzić ewentualnie.Pozdro
  • Odpowiedz
@MehrunesDagon: dzięki! będę musiała kupić sobie coś takiego. już trochę rozmasowałam to miejsce i wydaje mi się że mnie boli. najgorzej jest rano i przy jakimś gwałtownym ruchu, np jak kichnę. wtedy potrafi zaboleć. :/
  • Odpowiedz
będę musiała kupić sobie coś takiego


@pizza-eco: Polecam,można tym rozluźniać większość skurczonych,spiętych mięśni.Ja zaczynam od tego każdy trening,czy to siłowy czy motoryczny.Wiele osób popełnia błąd i od razu przystępuje do rozciągania przed treningiem co po pierwsze jest wtedy o wiele mniej efektywne(pospinane mięśnie uniemożliwiają rozciągnięcie innym mięśniom) a po drugie może prowadzić do urazów.
  • Odpowiedz