Wpis z mikrobloga

Wróciłem właśnie ze spotkania z różową. Trwało bite cztery godziny, czas zleciał szybko, więc chyba spoko. Teraz przejdę do konkretów. Trzy razy zapłaciłem za nią, ani razu nie podziękowała. Na zdjęciach 8/10, irl zalana 5.5/10, domyślałem się, że jest z tych XL, bo pokazywała zdjęcia samej twarzy, ale mówiła, że ma wagę adekwatną do wzrostu, więc pomyślałem sobie, że jak mierzy te 175cm to waży maksymalnie 65kg, a tutaj niemiła niespodzianka, ulana jak #!$%@?. Mówiła, że ma kompleksy, ale #!$%@?, nie dziwię się xD Sam nie jestem jakimś alfa 10/10, ale mierzę siły na zamiary i nie startuję do loszek 10/10 na ulicy, bo wiem, że ze mnie śmiechnie. Wracając jednak do spotkania, rozmawiało się dobrze, udawałem chłodnego #!$%@?, unikałem kontaktu wzrokowego, nawet nie uścisnąłem się na przywitanie ani pożegnanie i chyba będę powoli wygaszał znajmość, bo mnie okłamała, bo jak nazwać retuszowanie zdjęć? #!$%@?łbym wynalazcę fotoszopa. Gdyby nie zatajała swojej wagi to nie miałbym problemów, ale tak to się zastanawiam, bo w sumie dobrze mi się rozmawiało i jakbym ją przycisnął to stałaby się tą 8/10, bo twarz ma ładną i gdyby stopić ten smalec to sama by się nie poznała.
Różowe, jak chcecie mieć chłopaka to nie okłamujcie ich fotoszopem, bo nam nie chodzi o wygląd a o prawdomówność. Nie naskakujcie na nas HURR FACECI TO ŚWINIE DURR, bo wy jesteście #!$%@? manipulantkami.

@kopacizasadze ruchanie nie było uskutecznione

#tinder #rozowepaski #logikarozowychpaskow #podrywajzwykopem #przegryw
  • 24
@Alurek: ponoć ma jakieś tam problemy hormonalne, ale skoro da się schudnąć z hashimoto to i z tym się da jak się chce. Ja schudłem, bo raz, że seby ze mnie śmiechały a dwa, szybko się męczyłem. Też było mi przez jakiś czas dobrze z czterema boczkami i dwoma podbródkami. Jeśli dam jej szansę to musi sama napisać, że zaczyna walczyć z wagą, bo to nie jest granica BMI, ale już
@przegryw90: unikanie kontaktu wzrokowego normalnie oznacza, że jesteś zbyt nieśmiały i mało męski. A to, że konkretnie ona była zainteresowana, to może jej się spodobałeś (ale nie unikaniem wzroku na pewno), a może jest desperatką i skoro wytrzymałeś z nią całe spotkanie mimo że Cię okłamała z rzeczywistym wyglądem, to uważa, że trzeba cisnąć póki się nie rozmysliłeś.
@przegryw90: laska 175cm, wyższa ode mnie, a przecież to dzisiaj średni wzrost dla dziewczyny. ehhh #!$%@? to tylko mi uświadamia jakim śmieciem ludzkim jestem.
a co do unikania kontaktu wzrokowego to nie wiem gościu, chyba masz coś z głową