Wpis z mikrobloga

Mirki z tagu #motoryzacja - wymieniając szybę przednią koniecznie powinna być markowa (proponują pilkington) czy może być zamiennik? Jest jakaś znacząca różnica? W cenie tylko 130zł ale włącza mi się poznaniak przy takiej okazji ( ͡° ͜ʖ ͡°) Samochód wart pewnie ok. 10k więc żadne nie wiadomo co.
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@pomozwsprawie: @Eternit_z_azbestu: no właśnie nad tym się zastanawiam. Generalnie i tak w przyszłym roku mam zamiar zmienić auto, ale to jest tak fajne i tfu tfu bezawaryjne, że raczej będzie mi go szkoda sprzedać tylko pewnie zostawię go w rodzinie i dam np. młodszemu bratu jak zrobi prawko do tego czasu ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@Tezluar: Proponują mi z wymianą 490 albo
  • Odpowiedz
@pomozwsprawie: wielkopolskie. Mieszkam obecnie między Gnieznem a Poznaniem i chciałem wymienić w Gnieźnie, bo sprawniej to załatwię a niestety nie mam garażu i nie chcą mi wymienić pod domem
  • Odpowiedz
@4tek: jeśli bierzesz jakaś firmę to zapytaj w jaki sposób usuwają starą szybę. Jak wycinają linką to niech sobie obetną wiesz co. Najlepiej gdyby mieli indukcyjną maszynkę. przy wycinaniu linką łatwo uszkodzić lakier i wyłazi ruda później.
  • Odpowiedz