Wpis z mikrobloga

I #!$%@? był dzwon XD

Jednooki bandyta pozdrawia! :D

Do trzeciego przejazdu tempo było niezłe, chociaż nie byłem zadowolony - ładnie urwałem czas raz, potem drugi raz, ale przy czwartym przejeździe po decyzji że jadę "na pełnej" niestety... Nie dało rady :D

Zakręt prawo, zewnętrzne tylne koło złapało pobocze, zarzuciło auto, jedna kontra, druga kontra i już nie było czasu na ratowanie... Złapaliśmy syf prawym kołem i jak na sankach, dobrze że przynajmniej nas wyhamowało troszkę :D

Wstępne straty - chłodnica kaputt, podobnie zapinki na maskę i prawa lampa. Przedni pas, maska, zderzak i lewa lampa - myślę że da się uratować, chociaż z maską może być kiszka bo faktycznie dość mocno oberwała XD

I taki to jest sport - można cisnąć mocniej i bardziej, czasem się przesadza i takie są efekty jak u mnie - najważniejsze jest wyjeżdżać z imprezy z uśmiechem, bo pomimo strat jakoś mi go nie brakuje specjalnie :D

Dzięki że wpadłeś @CreativeSignal ! I w końcu ta święta piona XD

"If in doubt, Flat out" - Colin McRae

Starty wspierają:
Stolarnia Wojciech Jędrzejewski
SZOPCAR Łukasz Szopiński
Transport Pastewski

----------------------------------------------------------------------
Chcesz być na bieżąco z postępami i kosztami rajdowania? Śledź mój tag! :)
#gumizakolkiem

Dla najświeższych informacji wejdź na #snapchat rallyholic oraz zerknij na #facebook - RALLYHOLIC Dawid Jędrzejewski :D

#motoryzacja #rajdy #samochody #wyscigi #carboners #rajdy24
#gumizakolkiem
Pobierz Gumi5 - I #!$%@? był dzwon XD

Jednooki bandyta pozdrawia! :D

Do trzeciego przej...
źródło: comment_ybhFtFbkNWCClaXFyOE43a1tNTlSZej7.jpg
  • 20
@Neuroleptic: dostała dostała - na początku myśleliśmy że #!$%@? i chcieliśmy jechać, ale jak obejrzeliśmy to było widać że przy drzewie się na momencie opróżnił układ więc... Ale druga leży w garażu XD
@kapuczina_corki_somsiada: wiem, nie musisz tłumaczyć :P po prostu dużo ludzi jak do mnie podchodzi np. na studiach to pyta "i jak tam te twoje wyścigi" - zakładam więc że "normiki nie wiedzo" a staram się sport popularyzować, a nie zamykać jedynie na grupę zapaleńców :D A jeśli komuś to przeszkadza zawsze może wrzucić tag/mnie na #czarnolisto - nie mam z tym problemu bo rozumiem że dla kogoś moje posty to zwykły
@KORraN: doookładnie :D A tak na serio to dałoby się raczej to wyciągnąć, no ale zabrakło trochę ogaru - shit happens :D Ale szliśmy już kurde zdrowo wtedy XDDDDD ładowałem ile się dało
@KORraN: no i tu #!$%@?łem po całości bo kamera została na stancji XDDD mam totalne 0 materiału video - jedynie zdjęcia ale to kiedyś potem jak ludzie powstawiają :D będę wołał!