Wpis z mikrobloga

No nie wytrzymam i muszę sie pochwalić swoim #rozowypasek (lvl. 23). Takiej babki jak ona to ze świecą szukać. Skończyła mgr chemii, pracy jak na lekarstwo, za #!$%@? wynagrodzenie, na #!$%@? warunkach (pfu!). Nie wiele myśląc, wzięła sprawy w swoje ręce, zorganizowała 15k na kurs makijażu, ogarnęła dotacje z PUP na 20k i jeb mamy firmę działająca od 1 marca a ona ma juz zainkasowany przychód wysokości 7k, z szacowanym przychodem na kwiecień 5k+. Mirki i Mirabelki wypijcie po szklanie za dalsze sukcesy i niezwalniające tempo rozwoju. #pracbaza #logikarozowychpaskow #firma #chwalesie #biznes #zarobki
  • 116
@Robocovo: chodzi mi oto ze jak masz jakiekolwiek kwalifikacje to z pupu łatwo dostać dotacje. Wnioski rozstrzygane sa w formie konkursu, rozlicza sie je jak maturę, z „pod klucza” a najwiecej punktów jest za wykształcenie kierunkowe
@ka-buc Studia są dla ciebie, żebyś się doksztalcila i sama zrobiła biznes na którym się znasz. A nie że pokażesz papierek magistra i mają ci dać kosmiczne pieniądze.
@SlonaPistacja: powiem więcej, w tym samym czasie w naszym mieście wystartowały 3 takie biznesy,moja kolejkę ma juz dobra na kwiecień. Po prostu miała zdjęcia z kursu zachęciło to pierwsze babki, które wyszły z zabiegu zadowolone,zrobiły dobra reklamę a poczta pantoflową działa niesamowicie.
@boctok: działalność mobilna, urządziła sobie gabinet w nieużywanym pokoju u siostry. Sprzęt lozko, szafka lampy wszystko w budrzecie 20k które zaakceptował pup przez przyznaniem środków. My nie rozmawiamy tu o salonie na 2/3 stanowiska z poczekalnia na 2/3 osoby. Umawianie sie na konkretna godzinę i odrazu na zabieg bez przerostu formy nad treścią. Istnieje tez możliwość wynajęcia takiego stanowiska w salonie z prawdziwego zdążenia za 1/1,5k miesiecznie
@mati-30 Graty dla przedsiebiorczego różowego, który nie spoczął na narzekaniu że pracy nie ma.

Choć nie powiem takie posty przyprawiaja mnie o ból dupy jak pomyślę o tym, że państwo praktycznie zwalnia z podatków takich przedsiębiorców a ty siedź człowieku na etacie i utrzymuj wszystkich dookoła.