Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@stachuprzytelefonie: powinieneś. Jeszcze jedna sprawa, nie wiem jak jest z importem z Chin do UK na ten moment (nie wiem czy i w jakiej formie UK zatwierdziło europejską dyrektywę tytoniową regulującą m.in handel transgraniczny). Na miejscu też w tej cenie coś się da wyszukać.

Uniwersalne - to jest tak - sprzęt podstawowy ma fabryczne grzałki (zmiana co ok tydzień na zasadzie wkręcenia nowej) i zazwyczaj do 1 atomizera pasuje kilka ich
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@stachuprzytelefonie: jedna grzałka u nas 10zł, w UK 3-pak za 12£, 4-pak za 10£, zależy od firmy.

Wszystko jest z Chin, różnica jest w cenie (zazwyczaj spora). W PL za 2 stówy masz podstawowy zestaw, w Chinach za to kupisz coś zaawansowanego

Bawić i interesować - albo możesz mieć prostego konstrukcyjnie e-p za ok 20-25£ bez regulacji, monoblok, tylko wymienne grzałki jako w zasadzie jedyny bardziej ruchomy element, jak się zepsuje
@stachuprzytelefonie bierz z Chin, zobacz np stronę healthcabin. Sprzedawcy w UK maja spore marze. Mam mocna grzałke i jadę tylko na 30W. Chmury ciągle są mocne, a grzałke zmieniam raz na miesiąc. Gotowy eliquid kupuje po około 20 funtów za 300ml, starcza spokojnie na ponad miesiąc. Cała fajkę wymieniam średnio raz na rok. Za 50 funtów kupisz porządnego kita jak się trochę rozeznasz w temacie.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@stachuprzytelefonie: przeglądam ceny w UK i nie wygląda to pięknie. To znaczy spokojnie starczy na stick v8 https://www.ukecigstore.com/smok-stick-v8-baby.html ale nie bardzo na coś skomplikowanego.
Ja bym zamówił z Chin VooPoo Drag i Uwell Crown 3 i kupił 2 ogniwa do tego, ale to może być sporo jak na Twój budżet.
W Polsce generalnie polecany jest Istick pico full kit (30£ na amazon.co.uk) który jest prosty, skuteczny i niezawodny (trzeba dokupić ogniwo
@Waspin No wiem, chodziło mi o to, że możesz tam sobie poustawiać wszystko, a i atomizerów masz spory wybór. Ijust mnie zaczął #!$%@?ć, bo o ile kiedyś tam się czasem pocił, tak teraz się regularnie z niego leje. Wkładasz rękę do kieszeni, a tu tłusto :/ Smak też nieporównywalny, w swoim badziewiu taki to mam tylko przez 2 dni i to na grzalce 0,18.