Wpis z mikrobloga

Aborcja, zakaz handlu, 500+, co chwile pomniki papieza i smolenska, mieszanie sie kosciola w polityke, prezydent aka dlugopis, premie ktore sobie przyznaja w rzadzie, ogolnie to co sie dzieje,co to #!$%@? ma byc i dlaczego ludzie to popieraja, mnie to juz nie #!$%@? mi sie po prostu chce plakac jak to widze serio... jakie to smutne wszystko :( jak tu ma byc dobrze :( #zakazhandlu #bekazpisu #bekazprawakow #polityka #oswiadczenie
Shahtar - Aborcja, zakaz handlu, 500+, co chwile pomniki papieza i smolenska, mieszan...

źródło: comment_CKa3rU9p9BAT6OuunkmVIzHrqB2QAVDu.jpg

Pobierz
  • 89
  • Odpowiedz
Hahahha. Ok, wydłużmy to do 4-5 miesięcy.


@GordonLameman3: Znowu łżesz i składasz deklaracje, które nie mają potwierdzenia w faktach. Tak samo jak cała ta lista bredni Blumsztajna. Zweryfikowałem tylko dwa ostatnie nazwiska z listy i od razu wyszedł dwukrotnie dłuższy okres.

BTW, czytałem nt. biednego komuszka Zielińskiego - umowa została zerwana za porozumieniem stron. No, biedny zwolniony. Co dzień tysiące Polaków tak rozstaje się z pracodawcą, ale jeśli to dotyczy
  • Odpowiedz
@Shahtar: Racja. PiS przejmuje wszystko, dąży do totalitaryzmu co jakiś czas rzucając ochłapy szarej masie, aby nie mieli za bardzo jak narzekać. Większość krótkowzrocznych ludzi nie widzi problemu, bo mam 500+, bo mam dodatek do emerytury, bo zabrali komunistom itp. Problemem jest to, że jako całość, naród jesteśmy ciemni i dajemy sobą pomiatać i oszukiwać cały czas.

  • Odpowiedz
@MiKeyCo nic dziwnego, że bekneli tylko kelnerzy, bo podsłuchy są nielegalne, a w całej aferze poza niesmakiem jedyną rzeczą która można penalizowac była sugestia Belki (czyli nie peło) o zgodzie na skup obligacji przez NBP (coś co robi od dawna FED i ECB od lat) jeśli poleci rostowski. Mimo wszystko w TVP były obszerne cytaty, wypowiedzi politykow PIS i klakierów z wpolityce czy niezależnej. Słyszałeś coś o powiązaniu polityków pis ze
  • Odpowiedz
@MiKeyCo zwróć uwagę, że wszyscy wymienieni "publicysci" otwarcie popierają pis i w wiekszosci zostali nagrodzeni stanowiskami przez poprzedni rzad pis. Przeciwko Sobali, który zostal dyrektorem radiowej trójki słuchacze organizowali protesty...
  • Odpowiedz
@Hektor_el_Pako: ws. Sobali:
* na dyrektora trójki został powołany przez PO. Wtedy protestowała relatywnie mała grupa (media mówiły o ok. 3000 osób wobec wielu setek tysięcy czy milionów słuchaczy), która sama siebie nazywała fanatykami. Chcieli powrotu Jethon, która była przed i po Sobali. Ma za to ma otwarcie lewicowe sympatie.

Imho bardziej to świadczy o determinacji środowisk lewicowych.

Powstaje na przykładzie Sobali zasadne pytanie: dlaczego gdy zmiany są robione ku
  • Odpowiedz
@MiKeyCo jeśli chodzi o tvp - mój błąd, jeśli chodzi o radio to zwróć uwagę, że PO uszanowało kadencje KRRiT która trwała do 2010 roku, więc w mediach publicznych dalej rządzili ludzie pisu. Kolejna różnica do dobrej zmiany ktora od razu po wyborach stworzyla media narodowe i powołała swoich.
  • Odpowiedz
uszanowało kadencje KRRiT która trwała do 2010 roku, więc w mediach publicznych dalej rządzili ludzie pisu. Kolejna różnica do dobrej zmiany ktora od razu po wyborach stworzyla media narodowe i powołała swoich.


@Hektor_el_Pako: To manipulacja. Piszesz w dość stonowany sposób, więc mam nadzieję, że niecelowa. Napisałeś tak jakby PiS przerwał kadencję KRRiT a chwalenna PO uszanowała. Otóż PiS nie skrócił kadencji żadnemu członkowi KRRiT, powołał kolejnych członków po wygaśnięciu wcześniejszych
  • Odpowiedz
@Hektor_el_Pako: Ale to też nie ma żadnego znaczenia, bo PiS w 2016 roku wymienił całą radę po wygaśnięciu wszystkich poprzednich kadencji.

To straszna hipokryzja - do PiS-u czepiać się o najmniejsze duperele, nawet zmyślone, podczas gdy PO zrobiło zamach na TK. I te same środowiska się o to nie czepiają.
  • Odpowiedz
Dasz mu całą listę


@Skyworld: Bo prawie cała jest pozmyślana lub ponaciągana. Jeśli jesteś taki cwany to daj listę, żeby się nie można było przyczepić, że jest zmyślona. To całkiem proste. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Wygenerowali listę, z których większość to brednie a teraz oburzeni, że się ktoś czepia że na liście są brednie. Cóż za zaskoczenie. XD
  • Odpowiedz
@MiKeyCo: Szkoda mojego czasu na to. Wstawię ci listę, przestawię fakty a ty jebniesz argument a za peło albo będziesz płakał jakim to jestem fanatycznym antypisowcem jak masz w zwyczaju.
Wolno się uczę ale jednak się uczę.
  • Odpowiedz
To straszna hipokryzja - do PiS-u czepiać się o najmniejsze duperele, nawet zmyślone, podczas gdy PO zrobiło zamach na TK. I te same środowiska się o to nie czepiają.


@MiKeyCo: Kilo gwoździ > MikeyCo

To co zrobił PiS jest dużo gorsze co chciała zrobić PO wobec TK. TK sobie z tym poradził, a z PiS już nie mógł, bo ci złodzieje zrobili wszystko, aby się nie dało.

Poza tym, pewnie
  • Odpowiedz
będziesz płakał jakim to jestem fanatycznym antypisowcem jak masz w zwyczaju.

Wolno się uczę ale jednak się uczę.


@Skyworld: Więc za wolno się uczysz, bo to argument wobec tych, którzy pomawiają, znieważają albo zmyślają. Jak GordonLameman3, który:
* zmyślił powody zwolnień za PO,
* stosował podwójne standardy dla zwolnień za PO
  • Odpowiedz
To co zrobił PiS jest dużo gorsze co chciała zrobić PO wobec TK. TK sobie z tym poradził, a z PiS już nie mógł, bo ci złodzieje zrobili wszystko, aby się nie dało.


@GordonLameman3: Czyli z tego prostym wnioskowaniem wynika, że PO było bardziej nieudolne. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A PO wg. niektórych zawsze lepsze, nawet gdy robi nielegalny zamach na TK, który to właśnie rozpoczął
  • Odpowiedz
Czyli z tego prostym wnioskowaniem wynika, że PO było bardziej nieudolne


@MiKeyCo: Tylko prawdziwy idiota mógłby taki wniosek wysnuć.

Z tego wynika, że w sprawie tamtej kretyńskiej poprawki dano Trybunałowi szansę oceny jej zgodności z Konstytucją.
W sprawie deformy PiS zrobiono wszystko, aby do takiej oceny nie doszło - m.in. poprzez
  • Odpowiedz