Wpis z mikrobloga

Aborcja, zakaz handlu, 500+, co chwile pomniki papieza i smolenska, mieszanie sie kosciola w polityke, prezydent aka dlugopis, premie ktore sobie przyznaja w rzadzie, ogolnie to co sie dzieje,co to #!$%@? ma byc i dlaczego ludzie to popieraja, mnie to juz nie #!$%@? mi sie po prostu chce plakac jak to widze serio... jakie to smutne wszystko :( jak tu ma byc dobrze :( #zakazhandlu #bekazpisu #bekazprawakow #polityka #oswiadczenie
Shahtar - Aborcja, zakaz handlu, 500+, co chwile pomniki papieza i smolenska, mieszan...

źródło: comment_CKa3rU9p9BAT6OuunkmVIzHrqB2QAVDu.jpg

Pobierz
  • 89
  • Odpowiedz
@Hektor_el_Pako: Ale to też nie ma żadnego znaczenia, bo PiS w 2016 roku wymienił całą radę po wygaśnięciu wszystkich poprzednich kadencji.


@MiKeyCo jesli to nie ma znaczenia to po co ta szopka z RMN? Spróbowales w ogóle zadać sobie to pytanie? Widzę że klasycznie przy braku argumentów, zmieniasz temat - ale niech będzie, jeśli mówisz, że te same środowiska się nie czepiają to proponuję zajrzeć do archiwum wyborczej, która
  • Odpowiedz
Aborcja, zakaz handlu, 500+, co chwile pomniki papieza i smolenska, mieszanie sie kosciola w polityke, prezydent aka dlugopis, premie ktore sobie przyznaja w rzadzie, ogolnie to co sie dzieje,co to #!$%@? ma byc i dlaczego ludzie to popieraja, mnie to juz nie #!$%@? mi sie po prostu chce plakac jak to widze serio... jakie to smutne wszystko :( jak tu ma byc dobrze


@Shahtar: twoj obrazek fajnie oddaje to co
  • Odpowiedz