Wpis z mikrobloga

Aborcja, zakaz handlu, 500+, co chwile pomniki papieza i smolenska, mieszanie sie kosciola w polityke, prezydent aka dlugopis, premie ktore sobie przyznaja w rzadzie, ogolnie to co sie dzieje,co to #!$%@? ma byc i dlaczego ludzie to popieraja, mnie to juz nie #!$%@? mi sie po prostu chce plakac jak to widze serio... jakie to smutne wszystko :( jak tu ma byc dobrze :( #zakazhandlu #bekazpisu #bekazprawakow #polityka #oswiadczenie
Shahtar - Aborcja, zakaz handlu, 500+, co chwile pomniki papieza i smolenska, mieszan...

źródło: comment_CKa3rU9p9BAT6OuunkmVIzHrqB2QAVDu.jpg

Pobierz
  • 89
  • Odpowiedz
@Shahtar: Toś się obudził. Bo za PO nie było zamachu na wolność mediów (Wprost, Rzepa, wyrzucanie z mediów publicznych), nie było premii, Komorowski nie był długopisem.

Refleks z czasem reakcji 10 lat czy hipokryzja?
  • Odpowiedz
Toś się obudził. Bo za PO nie było zamachu na wolność mediów (Wprost, Rzepa, wyrzucanie z mediów publicznych), nie było premii, Komorowski nie był długopisem.


@MiKeyCo: Nie było tego wszystkiego na taką skalę.

W TVP można było krytykować PiS, teraz gdy zapraszają kogoś z zewnątrz (nie-polityka) to musi mówić w zgodzie z partią - wiem, bo sam tego doświadczyłem. Na szczęście wchodziłem na żywo, więc miałem to gdzieś.
Ale nagrane wypowiedzi po prostu trafiają do kosza, bo nie
  • Odpowiedz
W TVP można było krytykować PiS


@GordonLameman3: No właśnie w tym rzecz, że nie można było krytykować rządzącej PO, non stop było ujadanie na opozycyjne PiS.

Sam się ogarnij. Przemawia przez ciebie gorycz, że nie ma jak było. A może inni chcą czegoś innego. Może inni widzą, że to nie wolność wszystkich jest zabierana a samowola uprzywilejowanych.

Jak było tak jest a hipokryci biadolą, że PiS. Najpierw PO i ci
  • Odpowiedz
@Shahtar: dobra, powiedz mi lepiej co tam szykują pod przykrywką ustawy antyabrocyjnej. Czytam harmonogram obrad i nie wiem. Ta ustawa to już klasyczna przykrywka do innych wałków.
  • Odpowiedz
@MiKeyCo:

No właśnie w tym rzecz, że nie można było krytykować rządzącej PO, non stop było ujadanie na opozycyjne PiS.


to że będziesz powtarzał kłamstwa nie znaczy, że staną się prawdą xD stawianie znaku równości między rządami PO a PiS to gwałt na rozumie i godności
  • Odpowiedz
No właśnie w tym rzecz, że nie można było krytykować rządzącej PO, non stop było ujadanie na opozycyjne PiS.


@MiKeyCo: Bzdura. Przypomnij sobie "aferę tasmową". W TVP było jej pełno. Teraz byś się dowiedział, że "totalna opozycja atakuje rząd i łamiee prawo". Albo w ogóle niczego.
  • Odpowiedz
Bzdura. Przypomnij sobie "aferę tasmową".


@Andreth: Zgadza się, twoja wypowiedź jest bzdurą. Bo afera taśmowa w mediach... była zamieceniem tej afery, odwracaniem uwagi. Skanalizowaniem problemu z nieetycznych i nielegalnych tematów z rozmów polityków na sprawstwo nagrania. Beknęli kelnerzy za to, że nagrywali a nie beknął nikt z powodów poruszanych tematów, o których była mowa.
  • Odpowiedz
Jak było tak jest a hipokryci biadolą, że PiS. Najpierw PO i ci sami hipokryci zniszczyli standardy społeczne a teraz biadolą.


@MiKeyCo: Brednie. Jest dużo bardziej nachalna i kłamliwa propaganda. Jesteś ślepy.
  • Odpowiedz
Beknęli kelnerzy za to, że nagrywali a nie beknął nikt z powodów poruszanych tematów, o których była mowa.


@MiKeyCo: Czemu PiS ich nie ściga za to? Podpowiem Ci: bo tam nie było przestępstw, ale tępa propaganda skierowana do tępego motłochu sugerowała inaczej. Ty się na to nabrałeś.
  • Odpowiedz
Łżesz. Z TVP wyrzucono za PO m.in. za krytykę władzy: Bronisława Wildsteina, Rafała Ziemkiewicza, Krzysztofa Skowrońskiego, Marka Pyzę, Anitę Gargas, Katarzynę Hejke, Tomasza Sakiewicza, Jacka Sobalę, Michała Karnowskiego, Annę Sarzyńską, Piotra Skwiecińskiego, Wandę Zwinogrodzką, Artura Dmochowskiego.


@MiKeyCo: Tja, stara lista. Wygasały im kontrakty, oglądalność ich programów była niska.

Tak można było patrzeć władzy na ręce, że PO zrobiła przeszukanie w niezależnej Wprost by nie dopuścić do publikacji kolejnych przecieków. A Rzepę sprzedano Hajdarowiczowi, by mógł pod śmietnikiem ustalać treść
  • Odpowiedz
Tja, stara lista. Wygasały im kontrakty, oglądalność ich programów była niska.


@GordonLameman3: Łżesz. Na przykład Wildstein został wprost odwołany z pełnionej funkcji a nie wygasła umowa. Wtedy to nie była decyzja polityczna, na pewno nie.

Antypisizm tak się rzucił niektórym na mózgi, że na potęgę zmyślają. Hipokryci po prostu na potęgę naginają fakty, przedstawiają tylko to co pasuje pod tezę. Wg. nich PO była święta. A PiS jest zły
  • Odpowiedz
Łżesz. Na przykład Wildstein został wprost odwołany z pełnionej funkcji a nie wygasła umowa. Wtedy to nie była decyzja polityczna, na pewno nie.


@MiKeyCo: "Odwołany z pełnionej funkcji"?
Jedyną funkcją jaką pełnił w TVP to była funkcja prezesa zarządu w okresie 05.2006 do 02.2007. Wiesz, kto wtedy rządził? Podpowiem: bliźniacy.

Tak właśnie wygląda tępa pisowska propaganda. Nawet nie wiecie o
  • Odpowiedz
PiS, którzy wyczyścił TVP ze wszystkich, którzy nie są ich psychofanami w 2-3 miesiące?


@GordonLameman3: Jak zwykle pomówienia i epitety. I dalej łżesz, żeby przykryć wcześniejsze łgarstwa. Ze wściekłymi antypisowscami tak zawsze jest - prędzej czy później uciekają się do epitetów.

Kto został zwolniony przez PiS z TVP w ciągu 2-3 miesięcy? Zwolniony a nie sam ostentacyjnie odszedł, jak wielu cierpiętników robiło na pokaz.
  • Odpowiedz