Wpis z mikrobloga

no tak już w polsce jest, w szkołach edukacji seksualnej brak to kobiety informacji u gimbusów szukają :)


@Mauvaise_Foi: W Polsce jest edukacja seksualna, chociażby na przyrodzie, gdzieś w czwartej czy piątej klasie podstawówki. Najwyraźniej jeszcze nie przerabialiście tego tematu.

No co prawda nie uczą tam po europejsku, jak się bawić kulami analnymi i że seks to taka sama rozrywka jak oglądanie bajek, ale biologiczne podstawy, takie jak to skąd się
no patrz! a tutaj (7:00) doktor seksuologii (ostatnio bardzo popularny na wykopie) mówi, że w polsce nie ma edukacji seksualnej!


@Mauvaise_Foi: Doktor? Cóż to jest doktor? Tu pani PROFESOR !!!!! mówi, że w związkach jednopłciowych rodzi się tyle samo dzieci, a często i więcej niż w związkach heteroseksualnych.

To tyle, jeśli chodzi o podpieranie się o autorytety naukowe budowane wyłącznie o stopnie naukowe.

I pytają go o takie rzeczy jak przedwczesny
L.....i - > no patrz! a tutaj (7:00) doktor seksuologii (ostatnio bardzo popularny na...
dobra podyskutujmy rzeczowo, nie podparłem się JEGO STOPNIEM NAUKOWYM tylko tym, że jest LEKARZEM, lekarze w Polsce nie mają wiedzy, ok spoko,


@Mauvaise_Foi: Nie wiem czy lekarze mają wiedzę, ale wiem, że on kłamie, gdyż edukacja seksualna w Polsce jest.

1. Skąd nastolatek w polsce ma czerpać wiedzę o antykoncepcji?


Z tego samego miejsca, z którego czerpie wiedzę na tysiące tematów, których nie uczy się w szkole, a które są potrzebne