Wpis z mikrobloga

W zeszłym tygodniu dostałem multisporta, i zastanawiam się jak go wykorzystać, bo od noszenia w portfelu raczej dodatkowych 10 kg nie zrzuce xD

I tak sobie myślałem nad jakimiś zajęciami na siłowni, które nie tylko powodują że się pocisz jak świnia i zrzucasz kilogramy ale też wzmacniają kondychę (bo u mnie jest #!$%@? opór). Myślałem nad zajęciami "indoor cycling" czy też "spinning". Jest w stanie ktoś polecić takie podejście?
Wszelkie inne propozycje też mile widziane. Kompletnie nie jara mnie idea "pakowania", mam to kompletnie w dupie. Chce po prostu pozbyć się kilku kilo (od początku roku zrzuciłem 8 odstawiając [lub starając się] wszelkie niezdrowe żarcie).
Kompletnie nie wiem jak to otagować, więc się nie obrażajcie jak wam zaśmiece wasz tag xD #rower #odchudzanie #silownia #mirkokoksy
  • 9
które nie tylko powodują że się pocisz jak świnia


@rskkk: heheheheheheh to tylko pilotowanie na kanapie i wpierdzielanie tego nie powoduje. Indoor cycling czy spining to jak wzięcie prysznica we własnym pocie
@rskkk: Tak jak ktoś tu napisał „zrzuca” się przez deficyt kaloryczny. Ale za to tego rodzaju trening na pewno w tym pomaga. Ja dopiero zaczynam, ale znam ludzi, którzy dzięki temu bardzo dużo schudli.
@Rivgen: mam na myśli to, że efektywnie pomagają zrzucić zbędne kilogramy. z góry mówię - kompletnie się na tym nie znam, kompletnie się tym nigdy nie interesowałem, jestem taką zielonką w tej kwestii

@Kinja: często w tygodniu chodzisz?