Wpis z mikrobloga

Jak każdemu #niebieskiepaski podobają mi się raczej #rozowepaski z dlugimi, prostymi #wlosy. Dziś jednak widziałem na mieście taką z krótkimi, bordowymi, podobnymi jak na #picrel. ()
Podświadomy, machinalny rzut oka na idealny tyłeczek. Później na twarz, buźka idealna, delikatny, nieco zalotny uśmiech. A z tymi włosami wrażenie, że nie jest typową polką, która leży w łóżku jak kłoda i mimo wyglądu 9/10 godzi się na seks tylko przy zgaszonym świetle. Zapalisz małą świeczkę, żeby cokolwiek widzieć, to wstanie i zdmuchnie. (°°

#seks #ruchanie #rozkminy #logikaniebieskichpaskow #logikarozowychpaskow
Monarch - Jak każdemu #niebieskiepaski podobają mi się raczej #rozowepaski z dlugimi,...

źródło: comment_RWugQysgNVGrDlYnUwsW2ZzZU7Xm0pCR.jpg

Pobierz
  • 27
przeciez to fryzura na swiezo upieczona madke, jak to moze w ogole pociagac


@TOP___BK: A może nie chce mieć dzieci? Zresztą ta, którą widziałem, raczej nie miała więcej niż 18 lat.
A z tymi włosami wrażenie, że nie jest typową polką, która leży w łóżku jak kłoda i mimo wyglądu 9/10 godzi się na seks tylko przy zgaszonym świetle.


@Monarch: bys sie #!$%@? zdziwił...
@Monarch: Mnie się ta laska nie podoba za bardzo i to chyba te włosy robią głównie złą robotę. Tak czy inaczej pierwsze wrażenie to osoba kłótliwa, głośna i samolubna. Nie twierdzę oczywiście, że tak jest w tym wypadku, ale jakimś dziwnym trafem często ten wygląd współgra z takimi cechami.