Wpis z mikrobloga

Jak każdemu #niebieskiepaski podobają mi się raczej #rozowepaski z dlugimi, prostymi #wlosy. Dziś jednak widziałem na mieście taką z krótkimi, bordowymi, podobnymi jak na #picrel. ()
Podświadomy, machinalny rzut oka na idealny tyłeczek. Później na twarz, buźka idealna, delikatny, nieco zalotny uśmiech. A z tymi włosami wrażenie, że nie jest typową polką, która leży w łóżku jak kłoda i mimo wyglądu 9/10 godzi się na seks tylko przy zgaszonym świetle. Zapalisz małą świeczkę, żeby cokolwiek widzieć, to wstanie i zdmuchnie. (°°

#seks #ruchanie #rozkminy #logikaniebieskichpaskow #logikarozowychpaskow
Pobierz Monarch - Jak każdemu #niebieskiepaski podobają mi się raczej #rozowepaski z dlugimi,...
źródło: comment_RWugQysgNVGrDlYnUwsW2ZzZU7Xm0pCR.jpg
  • 27
@Monarch: pewnie że krótko też może być fajnie. Parę lat temu też mi się wydawało, że tylko długie włosy itp, ale pewnego dnia kumpela ścięła włosy i wyglądała świetnie, atrakcyjność o oczko w górę. Z tym, że nie do każdej twarzy to pasuje tak, jak dłuższe włosy. Teraz widzę że coraz więcej dziewczyn się tak nosi i nie zawsze jest ok (wiadomo, fryz też można #!$%@?ć), ale może to być ładne