Wpis z mikrobloga

Mam takie pytanie i to pytam poważnie ludzi z wątku #homoseksualizm a zwłaszcza #lesbijki.

O co chodzi ze stylizowaniem się jednej laski w związku z na faceta?
Jak jest para gejów to jest to dwóch normalnie wyglądających kolesiów, bardzo często nie da się o kimś bez bliższego zapoznania powiedzieć, że jest gejem.
A u lasek totalnie na odwrót. Fryzura na jeża, często męskie ciuchy, brak makijażu. Zupełnie jakby odmienna orientacja wykluczała kobiecą stylówkę. Tu z kolei bardzo często miałem tak, że widziałem jaką laskę i nie musiała mówić słowa żebym wiedział że to les. To ma jakiś cel? Odstraszenie facetów? Przyciągnięcie ładniejszych kobiet męskim wyglądem?

A ciekawe jest to, że w mass mediach przedstawiane jest to totalnie na odwrót - jeśli w filmie jest gej to od razu to widać czy to przez dziwny styl chodzenia, mówienia, noszonych ciuchów itp., z kolei lesbijki w filmach to mega atrakcyjne kobiety do których wszyscy startują i dopiero w ostatniej scenie ku zawodzie pozostałych bohaterów okazuje się, że to les.

Totalnie inaczej niż w rzeczywistości.

Ale wracając do tematu: czemu jest tak, że jedna laska w lesbijskim związku odpuszcza kobiecy wygląd i robi się na chłopczycę, często nie tylko w wyglądzie ale też zachowaniu? To podpada trochę już pod trans a nie homo moim zdaniem.

Tylko proszę tu bez pieprzenia o hehe rekompensowaniu sobie braków, chciałbym aby jakaś osoba "z branży" wyjaśniła na czym to polega.

#pytanie #pytaniedoeksperta
  • 58
@InsaneMaiden: @Achaa:

może dlatego, że ich pipki są przystosowane do czerpania przyjemności z kontaktu z nieobrzezańcem, a nie inną pipką. Natura nie przewidziała, że dwie dziurki będą się ze sobą parzyć, bo ile by @artpop się nie produkował by temu zaprzeczyć: z punktu widzenia natury, stosunek dwóch samic jest zupełnie pozbawiony jakiegokolwiek sensu.
@HonyszkeKojok bo zauważasz tylko takie osoby i od razu zakładasz że to lesbijskie lub po prostu takie lesbijki Ci się rzucają w oczy. A jest sporo 'kobiecych' lesbijek, tylko mijając je ja ulicy nie pomyślisz o niej że 'o może akurat ona jest lesbijka'. Mózg ludzki ma tendencję do zauważania rzeczy które po prostu chcemy zauwazac i na które zwracamy uwagę, dlatego przekrój lesbijek może być dosyć mylący.
W środowisku homo w
@HonyszkeKojok powiem Ci, że to pytanie zadaje sobie od lat. Sama kiedyś miałam krótkie włosy, bo w nich mi po prostu ładniej niż w długich i nie wyglądałam jak typowa pipka. Teraz mam pół długie ale moja żona bardzo chce, żebym wróciła do krótkich. (w krotkich chyba jednak jest sie mniej atrakcyjną dla facetów, co by mi bardzo odpowiadało swoją drogą) Jednak daleko mi od typowej przedstawionej tutaj lesbijki. Sama nie rozumiem
@HonyszkeKojok: Jedna z odpowiedzi padła już wyżej. Dlaczego wydaje ci się, że 'męsko' wyglądających lesbijek jest więcej? Ponieważ takie kobiety się wyróżniają i pochopnie stwierdziłeś że stanowią jakąś większość.
Dlaczego gejów wyglądających 'kobieco' widzisz odpowiednio mniej? Ponieważ w polskiej i nie tylko polskiej kulturze, społeczeństwo pogardza mężczyznami wyglądającymi w ten sposób. Homoseksualiści nie chcą się dodatkowo narażać na szykany (i tak muszą znosić wystarczająco wiele) i nie tworzą wizerunku swojej