Wpis z mikrobloga

  • 294
"Mam golfa trójkę, jak mi kolega pożyczy to czwórkę też" Mirasy, oto moje pierwsze własne auto!
Kilka parametrów i co zrobiłem aby był taki jaki jest
Golf III GT 1.9 TDI 97', 303kk przebiegu, 11 lat w jednych rękach na wiosce (nie chcecie wiedzieć jak on wyglądał przed umyciem i zadbaniem o kilka elementów).
wg wikipedii 112 KM, kubełki w środku, climatronic, wszystkie szyby w prądzie, elektryczne lusterka, komputer pokładowy pokazujące np spalanie, godzinę, temperaturę oleju, przebytą trasę, średnia prędkość.
Dobra, ile taki golfik może kosztować?
800 zł XD, ALE! Kilka elementów musiałem wymienić, a zasadniczo to prawie całe zawieszenie : amortyzatory wszystkie nowe, przeguby, tuleje, linka od ręcznego, "nowe" koła, wymiana oleju i filtra, generalne czyszczenie. Czy było warto? W #!$%@? było warto, jestem tak szczęśliwy jak do niego wsiadam, że szok, wszystko w nim działa, biegi zmienia się bajecznie, ma to #!$%@? nawet xd cieszę się w #!$%@? #pierwsze4kola #pokazauto #motoryzacja
Jutro pokaże dla chętnych wnętrze
Kudy - "Mam golfa trójkę, jak mi kolega pożyczy to czwórkę też" Mirasy, oto moje pier...

źródło: comment_ahZQhGIgha9dy412SlZDUn6iNX0sCC1u.jpg

Pobierz
  • 109
  • Odpowiedz
@Kudy: Golf III ? Wlaściciel dorzucił chociaż worek z dziurami na oczy ? ( )

A tak serio to dobrze sie prezentuje jak na śmieszne pieniadze jakie za niego dałeś. Oby ci służył jak najdłużej ʕʔ
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@rokitek jeden "parch" na drzwiach od kierowcy, przy listwie na drzwiach też coś tam się dzieje powoli, ale ogólnie tyle co kot napłakał
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@Papinian drugie tyle co fura, ale musiałem to zrobić, bo nie dało się praktycznie tym jeździć, każda dziura to było wielkie jebudu
  • Odpowiedz
@Kudy: Drugie tyle? Czyli razem 1600zł, to nadal tyle co nic. ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°) Jeżeli jeździ znośnie, to gratuluję zakupu.
  • Odpowiedz