Wpis z mikrobloga

  • 294
"Mam golfa trójkę, jak mi kolega pożyczy to czwórkę też" Mirasy, oto moje pierwsze własne auto!
Kilka parametrów i co zrobiłem aby był taki jaki jest
Golf III GT 1.9 TDI 97', 303kk przebiegu, 11 lat w jednych rękach na wiosce (nie chcecie wiedzieć jak on wyglądał przed umyciem i zadbaniem o kilka elementów).
wg wikipedii 112 KM, kubełki w środku, climatronic, wszystkie szyby w prądzie, elektryczne lusterka, komputer pokładowy pokazujące np spalanie, godzinę, temperaturę oleju, przebytą trasę, średnia prędkość.
Dobra, ile taki golfik może kosztować?
800 zł XD, ALE! Kilka elementów musiałem wymienić, a zasadniczo to prawie całe zawieszenie : amortyzatory wszystkie nowe, przeguby, tuleje, linka od ręcznego, "nowe" koła, wymiana oleju i filtra, generalne czyszczenie. Czy było warto? W #!$%@? było warto, jestem tak szczęśliwy jak do niego wsiadam, że szok, wszystko w nim działa, biegi zmienia się bajecznie, ma to #!$%@? nawet xd cieszę się w #!$%@? #pierwsze4kola #pokazauto #motoryzacja
Jutro pokaże dla chętnych wnętrze
Pobierz
źródło: comment_ahZQhGIgha9dy412SlZDUn6iNX0sCC1u.jpg
  • 109
@Kudy: łooo panie jeszcze kombi (ʘʘ) ja kupiłem z 95' i miałem jezdzić przez rok, a w czerwcu stuknie 4 lata, 130 tysi zrobione, gdyby nie rdzewiał to bym nawet nie myślał o zmianie na coś innego. Niech służy jak najdłużej!
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Kudy: rzeczywiście xD uwierz mi że wiki kłamie, one mają 110KM - 81kw, a nie 82. Czyli kw x 1,36 i masz ilosc kucy. Z resztą, rzuć okiem w dowód.
Powodzenia z autem. Oby szybko nie gnilo, bo ruda Grażyna je uwielbia, mialem takiego z 92r i był dramat.