Wpis z mikrobloga

  • 21
Strzeliła pierwszą dziesiątka, więc czas na małe podsumowanie. Rok rozpoczynałem z jednym, teraz uzbierało się ich kilka więcej. Cytujac klasyków - niezbyt długo pracowałem na ten "sukces". ( ͡º ͜ʖ͡º)

Nie obyło się bez majtkowej wpadki w postaci Fossila. Wenger jest tykającą bombą, po której nie wiem czego się można spodziewać.

Z pozytywów - ruski są całkiem spoko, Alpinist jako pierwszy poważniejszy zakup zrobił oszałamiające wrażenie, Łucz - minimalistyczny oldskul. Casio mam od wczoraj i jakoś nie oczekuję od niego zbyt wiele, chociaż szkiełko porysowalem już przy skracaniu bransolety :)

Teraz robię sobie przerwę, ale już kilka planów mam, co by tu jeszcze można dorzucić:)

#zegarki #watchboners #chwalesie
robwoy - Strzeliła pierwszą dziesiątka, więc czas na małe podsumowanie. Rok rozpoczyn...

źródło: comment_Va8iSzGyyhdsdLbvZp5AugF37ltKWRR6.jpg

Pobierz
  • 16
  • Odpowiedz
@robwoy przerwę hehehe powodzenia z tym :)

Proponuję rozwój w ciekawszych ruskach - najwięcej satysfakcji za najniższą cenę. :)

Ten alpinist faktycznie się wyróżnia, kolekcję jeszcze pewnie nie raz wymienisz :)
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Jarczur właśnie w tę stronę chciałem iść, ale troszkę aukcji i grupek trzeba przeszperać, żeby znaleźć coś fajnego :) Jako osoba siedząca dłużej w temacie możesz polecić godne zainteresowania marki?;>
  • Odpowiedz
  • 0
@robwoy podobają mi się poljoty zwłaszcza ten z tarczą jak szachownica oraz ten w lewym dolnym rogu. Jakie mają średnice? Wstaw lepsze fotki. Łucz jest niezły ale bransoleta psuje nieco odbiór tego zegarka. Co to za sikor w prawym górnym rogu?

@Jarczur w jakiej kwocie można kupić takie poljoty w dobrym stanie?
  • Odpowiedz
  • 0
@robwoy fajne, ten na pasku chyba bardziej mi się podoba. Z ruskich mam tylko amfibię ale myślę właśnie nad jakimś bardziej eleganckim zegarkiem. A ten w prawym dolnym rogu to też poljot?
  • Odpowiedz
@robwoy no jest pare must have, poljot 55g, poljot de luxe 23j i 29j, wostok gajowego, slava choragiewka, jakaś amfibia (ministerialne super są), wołna albo wostok z mikroregulacją (22j), pobieda jakaś stara, rakieta 24h, jakaś garniturowa rakieta na 16 kamieniach, atom może? Jak droższe to koniecznie jakiś poljot/szturmanskie na 3133 (chrono) albo co lepsza 3017, mój faworyt czyli kirowski krab i coś polskiego typu Błonie Dukat czy inne tam.

Można by
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@d_k_ te poljoty kupowałem po mniej więcej 50-80 PLN. Do brązowego musiałem dorzucić pasek, ale jest bardzo budżetowy (15 pln), bo nie byłem pewny, czy będzie dobrze wyglądał z podkładka.

W prawym dolnym jest Casio :) Pewnie chodziło o lewy dolny - tam też Poljot :)
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@jmuhha zobaczymy, jak się będzie sprawował, ale wizualnie jest dla mnie całkiem ok :) Oczywiście nie kupowalbym w polskich sklepach, bo zdzierają strasznie
  • Odpowiedz