Wpis z mikrobloga

algorytm odpowiadający za pozycje znaleziska dopuszcza takie sytuacje, ale zdarzają się rzadko. Mieliśmy takie sytuacje w przeszłości.


@Moderacja: OK, ale niech nie algorytm, a czlowiek przyjrzy sie temu konkretnemu przypadkowi. Raz ze wrzucajacy to ewidentny ruski troll... prosze sobie przejrzec jego znaleziska... a dwa... tak bezczelnej manipulacji to ja chyba na oczy nie widzialem.
Pobierz pk347 - > algorytm odpowiadający za pozycje znaleziska dopuszcza takie sytuacje, ale ...
źródło: comment_Xz10ffNwe024veZ9iKjQfUcr6RmSR3o7.jpg
@Moderacja: thx... i prosba... czy wykop moglby jakos aktywniej walczyc z ewidentnym ruskim trollingiem? Wiem, ze to trudne, wiem ze niektore przypadki sa niejasne i jeszcze nakladaja sie to na spory polityczne. Ale naprawde... momentami robi sie z wykopu tuba propagandowa Kremla. A wystarczy wejsc w takie znalezisko zeby sie przekonac jak te nagrzane dzieciaki to chlona. Nie da sie chocby po IP sprawdzac skad taki podejrzany gosc nadaje? Pewnie nie
@pk347: z naszych doświadczeń wynika, że takie przypadki są marginalne a konta działają w serwisie stosunkowo krótko. Dodatkowo zablokowaliśmy rejestrację z popularnych rosyjskich domen (było dużo takich rejestracji). Akurat większość tych przypadków to VPNy (popularne publiczne na których czasem znajduje się po kilkadziesiąt użytkowników równocześnie). Z Rosji mało kto piszę ( ͡º ͜ʖ͡º)
No to nieźle jak nawet moderacja potwierdza że ruscy z VPNów próbowali robić spam na wykop. Pewnie część nadal to robi, bo przecież nie da się wykryć wszystkich


@Aryo: wiesz, to jest jakby oczywiste, patrzac co sie dzieje przy okazji znalezisk o Ukraincach-banderowcach, zlej EU, zgnilym zachodzie, imigrantach itd. Ja wiem, ze i nasze konserwy lubuja sie w tych tematach... ale wlasnie ktos to w nich zaszczepil.
Ja wiem, ze i nasze konserwy lubuja sie w tych tematach... ale wlasnie ktos to w nich zaszczepil.


@pk347: Tak, chociaż to są działania mające na celu opóźnianie współpracy, bo sytuacji geostrategicznej Polska musi wspierać Ukrainę, a Ukraina szukać podparcia. Po politykach to niezależnie co głoszą to widać, że kierunek współpracy idzie ku sobie, bo tego wymaga zachowanie niepodległości obu krajów. Mogą się nawet nienawidzić ze względu na historię, ale gospodarczo