Wpis z mikrobloga

@Martingale: znowu w skrajności. Gdzie i kto napisał, że Łona jest najmadrzejszy? Jest dobry, nie nawija o byle czym i ma naprawdę dobre kawałki. Ma również kilka słabych, tekst o niczym w sumie. Jednak przeważają te bardzo dobre.

Tych co wymieniłeś - daj mi chociaż jeden ich dobry kawałek. To że grają newschool nie znaczy, że to jest dobre. Ich utwory bardziej pasuja, jak ktoś napisał, pod gownoschool.
wszyscy którzy napisali peja powinni się jebnąć w łeb,


@Frank_Parker: Ten gość to patus, który dostał trochę kasy, ale w środku nadal jest głupim patusem. Wszystko oparte na narzekaniu i spinaniu się na temat własnej osoby. Poza tym jest tak wielkim hipokrytą, że ciężko znaleźć innego. Kiedyś wrzeszczał na Tedego że tamten jest k***ą z TVNu. Teraz to właśnie Peja jest wspomnianą tefałenowską ulicznicą.
A mnie #!$%@? (chociaz mam szacunek za stare lata) wszelkiej masci Eldoki, Wlodi, Peje, ktorzy 30 rok leca na tych samych samplach, tych samych patentach. Przewaznie technicznie odstajac od reszty sceny.
Wszyscy prócz Mesa, Bonsona, Łony, Sokoła, kękę. Z tych co nagrywają jeszcze. Jeszcze jakiś czas temu bym dopisał Pezeta, Bisza, Laikike1, Smarkiego, VNMa, Knapa, Quebo ale nagrywają wcale lub rzadko lub poszli w nie mój klimat