Wpis z mikrobloga

Tomasz Komenda zwolniony po 18 latach więzienia, Według prokuratury jest niewinny. (zdjęcie Radio Wrocław)
Stary chłop ze mnie ale łezka w oku się zakręciła.
Teraz odszkodowanie za zniszczenie życia. Grube odszkodowanie. Tak, z pieniędzy podatników bo k** k* łba nie urwie.
18 lat w więzieniu polskim jako zabójca,g--------l i p-----l...Koszmar, którego nie życzę nikomu.
#sadownictwo #polska #wiadomosci
Pshemeck - Tomasz Komenda zwolniony po 18 latach więzienia, Według prokuratury jest n...

źródło: comment_aE6Wtf13ObdypHbk1stIMBH4MH62Oq0B.jpg

Pobierz
  • 272
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Z drugiej strony wywalczyłbym takie odszkodowanie, że resztę życia przeżyłbym jak król i nigdy nie musiałbym pracować, innego odszkodowania za 18 lat więzienia nie widzę


@Kvazar: gorzej, jak dostanie rachunek za 18 lat hotelu.
  • Odpowiedz
@Smookie: Komenda nigdy nie przyznał się do winy...

"W tym czasie Tomasz Komenda czterokrotnie prosił o warunkowe zwolnienie. Ale, żeby takie dostać, musiałby się przyznać do winy. Nigdy tego nie zrobił.

- Nie będę się przyznawał do czegoś, czego nie zrobiłem. Brak mi słów na tych ludzi, którzy mnie osadzili. O niczym innym nie marzę jak o tym, żeby została mi przywrócona wolność, odebrana 18 lat temu – mówi Komenda."
  • Odpowiedz
Państwo go wyruchało, więc niech płaci. Z naszych podatków? Spoko, sam mu bym dał, bo przeżył coś, czego nie życzę nawet największemu wrogowi.


@Pshemeck: Źle kombinujesz aczkolwiek rozumiem o co Ci chodzi. W-----ł go bez mydła i prokurator i sędzia. A sędzia dlatego, że był jeszcze głupszy od prokuratora, że nie zauważył, że ten debil nie czytał akt. Powinni bulić do k---a usranej śmierci j----e nieroby.
  • Odpowiedz
@paperipapo: Ktoś musi zapłacić. Nikt ich nie ruszy bo to...ta sama Magdalenka. Ten człowiek na to zasługuje bardziej niż jakiekolwiek 500 plus. Po tym wyroku dzisiaj ciężko było mi się pozbierać. Tak po prostu, po ludzku.
  • Odpowiedz
@Pshemeck: Jak to się stało, że teraz po 18 latach znowu przyjrzeli się tej sprawie? Coś się ruszyło, nowe dowody czy jak? Masz jakies info?
  • Odpowiedz
@Pshemeck: został tylko warunkowo zwolniony na okres próby 10lat, nie było uniewinnienia co jest wazne przy odszkodowaniu i zadośćuczynieniu. Wniosek dopieo trafi do rozpatrzenia w SN.
  • Odpowiedz
  • 1
Czesław Kowalczyk "Czester" w 2016 za 12 lat w więzieniu dostał odszkodowanie w wysokości 3 mln złotych
  • Odpowiedz
@bLnq: DNA, nowe przejrzenie akt... To powinno mieć miejsce 15 lat temu. Niestety...
@rubikoon: Nie mógł być uniewinniony bo musiałby się przyznać. Za to jeszcze większy szacunek.
Nie kumam. Skazują Cię, nie było Cię w mieście...ale i tak musisz się zrzec pewnych spraw. Dla dobra kogo? To prawo jest chore.
  • Odpowiedz