Wpis z mikrobloga

Tomasz Komenda zwolniony po 18 latach więzienia, Według prokuratury jest niewinny. (zdjęcie Radio Wrocław)
Stary chłop ze mnie ale łezka w oku się zakręciła.
Teraz odszkodowanie za zniszczenie życia. Grube odszkodowanie. Tak, z pieniędzy podatników bo k** k* łba nie urwie.
18 lat w więzieniu polskim jako zabójca,g--------l i p-----l...Koszmar, którego nie życzę nikomu.
#sadownictwo #polska #wiadomosci
Pshemeck - Tomasz Komenda zwolniony po 18 latach więzienia, Według prokuratury jest n...

źródło: comment_aE6Wtf13ObdypHbk1stIMBH4MH62Oq0B.jpg

Pobierz
  • 272
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

> A co jeszcze lepsze, te k---y kształciły się z naszych podatków


@paperipapo: Byc moze kompleksy wobec lepiej wyksztalconych osob przeslaniaja ci rzeczywistosc, ale te "k---y" skazaly go na podstawie wlosu ktory sie zgadzal, badan dna, jego zapachu, ktory rozpoznal pies na ciele ofiary, odciskow zebow. To byly bardzo mocne dowody w tamtych czasach.
  • Odpowiedz
Przecież siedzieć 18 lat za niewinność to praktycznie jak stracić życie. Sam starałbym się o takie odszkodowanie, że ja i moja rodzina nie musielibyśmy pracować przez następne 5 pokoleń.


@krygv: Jaka rodzina?
  • Odpowiedz
drugiej strony wywalczyłbym takie odszkodowanie, że resztę życia przeżyłbym jak król i nigdy nie musiałbym pracować, innego odszkodowania za 18 lat więzienia nie widzę


@Kvazar: ale to, co prawdopodobnie przeżył w sztmie, tego żadne pieniądze nie wynagrodzą.
  • Odpowiedz
Nie jest starym facetem, ma jeszcze szanse na normalną rodzinę.


@krygv: Ale czy on jest jeszcze normalny?
A ile kobiet zrezygnuje z jego partnerstwa jak dowie się co przeszedł? Myślę, że trudno będzie mu stworzyć udany związek
  • Odpowiedz
Po co się przyznawał do gwałtu?


@Smookie:

Maglowali Cię kiedyś na dołku? Chyba nie.


@Pshemeck: przecież on się nigdy nie przyznał do gwałtu - do końca utrzymywał, że jest niewinny. pod presją przyznał się tylko do tego, że był w tej miejscowości, czego potem też się wyrzekał.
  • Odpowiedz
@Pshemeck Poruszyła mnie ta akcja strasznie. Co musiał przejść ten człowiek... Jeszcze mając 12 świadków na swoje alibi... Jakieś pieprzone poszlaki i 18 lat za to siedzieć...
  • Odpowiedz
P-----l w każdym mamrze w Polsce jest podczłowiekiem, i jak raz go zgwałcą i pobiją to ma szczęście.


Nie jest ruchany ale jest podczłowiekiem w celi i na deptaku.


@Pshemeck: w ktorym miejscu bezczelnie klamiesz, bo przeczysz sam
  • Odpowiedz
  • 0
@wieslawski Jeśli to był faktycznie on, to nie powinien nigdy wychodzić, czy to po 18 czy 25 latach. Ale jeśli był niewinny, to stracił najlepsze lata swojego życia. Bezpowrotnie. I tak naprawdę to chyba żadne odszkodowanie mu tego nie zrekompensuje. Ja swoją wolność i życie wyceniamy na dużo więcej niż 2-4 k za miesiąc. Pieniądze nie zrekompensują zmarnowanego życia.
Jeszcze raz napiszę.
Jeśli był winny to nigdy nie powinien opuścić więzienia,
  • Odpowiedz
Byc moze kompleksy wobec lepiej wyksztalconych osob przeslaniaja ci rzeczywistosc, ale te "k---y" skazaly go na podstawie wlosu ktory sie zgadzal, badan dna, jego zapachu, ktory rozpoznal pies na ciele ofiary, odciskow zebow. To byly bardzo mocne dowody w tamtych czasach.


@Pomeranian: No widzisz, wg ciebie niby tacy lepiej wykształceni, ale skazali ŹLE! I nie mów mi tu o tych dowodach - prokurator nie czytał w ogóle tej sprawy a
  • Odpowiedz
@Pshemeck
@Pshemeck plus jest taki że wydaje się że rodzina i znajomi wierzyli w jego niewinność, pdobno 11 osób poświadczylo jego alibi (w ogóle jak z czymś takim mógł pójść siedzieć); więc może nie wraca tak zupełnie do niczego.
  • Odpowiedz
nie przebiłem się przez wszystkie komentarze, ale widzę że siedzisz w temacie: rozumiem że wykryto innych sprawców (ślady DNA), ale wcześniej znaleziono również jego odcisk zębów na nodze denatki - czyli może być jednym ze sprawców czy ugryzł ją po fakcie? Wiesz coś na ten temat?


@spammaster: nie siedzi w temacie, nie odroznia nawet uniewinnienia od warunkowego zwolnienia i wypisuje dezinformacyjne bzdury, zeby wylapac plusy od piwniczakow. Tak, odcisk sie
  • Odpowiedz
@Zaangazowany: najwiecej od czlowieka ktory siedzial w kilku wiezieniach xD pytalam go z 2h o to. Oni sa tam najgorszym sortem sortem ale nikt fizycznie ich nie tyka. A i siedzial on za pobicie (byl skazany na rok) z typem ktory byl skazany za morderstwo, wiec to tez nie tak, ze jak ktos sie dopusci wielkiej zbrodni to jest tylko wsrod osob skazanych za takie same przestepstwa- ich przenosza zaleznie
  • Odpowiedz