Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#logikaniebieskichpaskow #zwiazki #tinder
Popełniłem błąd. Rozstałem się z dziewczyną, która była chodzącym ideałem. Przez to właśnie z nią zerwałem. Była za dobra. Zbyt mądra, pracowita, atrakcyjna. Poznaliśmy się krótko po tym jak wyrzucili mnie z pracy. Nic nie miałem. Polubiła mnie za to kim byłem. Nie byliśmy ze sobą na tyle długo, żeby mówić o miłości, ale coś było na rzeczy. Miło spędzało się nam czas, mieliśmy podobne poczucie humoru, zainteresowania, w łóżku było jak najbardziej dobrze.
I ja ją zostawiłem.
Wczoraj byłem na randce z kolejnym chodzącym pustostanem z tindera. Z ex mógłbym stworzyć rodzinę, była dojrzała, ale z drugiej strony urocza. Starała się, wspierała mnie w poszukiwaniu pracy. Cud dziewczyna. Źle się przy niej czułem. Jak ktoś taki mógł ze mną być? Dostawała nowe zlecenia, rozwijała się, szkoliła się w pracy. Ale w taki nienachalny sposób, wszystko łatwo jej przychodziło. Takiej dziewczynie nikt nie mógł powiedzieć "nie."
I ja to zrobiłem. Zostawiłem kobietę,która mogłaby być matką moich dzieci.
Fakt, miała wady, o boże, wady! Po prostu była spokojna, wyciszona, a ja lubię imprezy, alkohol. Czułem, że jestem zbyt młody na takie ustatkowanie się, spędzanie wieczorów w domu.
Teraz stukam się w czoło. Co ja zrobiłem. Zrywając powiedziałem jej, że jesteśmy tak krótko a już wkradła się rutyna, nuda. Z perspektywy czasu widzę, że to była dobra nuda, spokój, powrót do osoby która jest czuła, a zmęczona po pracy zaśnie w moich ramionach słodko ciamkając ustami.
Nie czułem się przy niej mężczyzną. Moje kompleksy zniszczyły coś co mogło być piękne.
Tinderki księżniczkują już na pierwszych spotkaniach, nie wspominając o samym pisaniu. Męczy mnie to.
#!$%@?łem mirki.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: kwasnydeszcz
  • 24
@AnonimoweMirkoWyznania: "Tinderki księżniczkują już na pierwszych spotkaniach, nie wspominając o samym pisaniu. Męczy mnie to. "
Te szmty sa popsute juz i maja #!$%@? ego.
Znalezienie kogos godnego uwagi (co cos soba reprezentuje + nie leci na hajs) jest praktycznie niemozliwe. ( ͡° ʖ̯ ͡°)