Wpis z mikrobloga

@saakaszi to widocznie to nie był "korwinowski elektorat", zresztą, najgorliwiej Korwina śledzi lewactwo, sypiące cytatami z Korwina jak z rękawa, choćby chodziło o wypowiedzi sprzed 20-30 lat, tak więc niewykluczone, że tak jak pod tagiem #korwin na wykopie piszą w dużej mierze ludzie, którzy Korwina szczerze nienawidzą, tak też i na jego profilu/blogu itd. siedzą ludzie, którzy Pana Janusza najchętniej szkalowali by intensywniej, niż wykop najwybitniejszego papieża wśród Polaków.
@saakaszi: Zwracałem już na to uwagę przy innych postach JKM - jego fani wcale nie są za wolnym rynkiem.

Oni są za brakiem regulacji tam, gdzie one im przeszkadzają. Tam, gdzie regulacje im pomogą, to w pełni je popierają, chociażby były prosto wyciągnięte z komuny.

To jest taki wolnorynkowy Kalizm:

"Wolny rynek mi pasuje? #!$%@? socjaliści chcą mnie zdusić regulacjami!"

"Regulacje mi pasują? Oderwani od rzeczywistości bronią zachodniego kapitału/januszy biznesu!"
@saakaszi: ja mam zdanie, że większość tych młodych troglodytów ciągnie do wszystkiego co jest kojarzone z prawicą (czy tfu prawactwem) bo to takie dobre i prawilne. A, że gdzieś usłyszeli, że za Korwina będą niższe podatki no i on jest najbardziej na prawo to trzeba go kochać. Zaraz za nim, albo na równi, oczywiście PiS albo RN xD
@MarianoaItaliano: Ja to tak chyba pół na pół. Połowę mocno popieram, połowę uważam za debilizm ( ) Głównym problemem Korwina jest jednak po prostu radykalizm. Świat nie jest czarno - biały, a dla radykałów niestety jest i dlatego nie da się ich popierać w pełni.
@jamtojest: Zależy czy patrzysz obyczajami czy gospodarką - ja szczerze powiedziawszy na obyczaje mam #!$%@? - dla mnie ważniejsze są sprawy jak wolny handel w niedziele, niższe podatki, zmniejszona biurokracja, e-administracja żebym na przykład samochód mógł zarejestrować bez wizyty w urzędzie jak w Anglii niż to czy rząd pozwoli na małżeństwa homo, budowę meczetu czy lekcje religii w szkołach.