Wpis z mikrobloga

#przegryw dlaczego Wy cały czas myślicie o ruchaniu? Dlaczego nie ubolewacie: o jezu ale jestem głupi całe życie tylko kołchoz ( ok wiem że są tacy to nie mówię o Was) tylko ubolewacie że jakieś Julki Was nie chcą. Po co Wam te Julki? Sukces w życiu i szczęście leżą w niezależności finansowej a nie od jakiejś typiary ze szpara xd matko .typiara ze szpara da wam może z 5 minut szczęścia jak dojdziecie xd a potem da 7 lat nieszczęścia jeszcze jak zrobicie kaszojada to się będziecie bawić w rozwody i niebieskie karty. Po co Wam to? Nie lepiej zrobić sobie max level w jakiejś robocie? Nie wiem być zajebistym stolarzem? Zajebistym fotografem? A może machnąć sobie doktorat z rozmnażania się reniferów.. Dlaczego nie ?
  • 24
@szynszyla2018 też tak myślę ale nie realizuje zadnego z nich, ewentualnie chłopy to myślą o idealnym wzorze rodziny czyli dom dzieci kobita itp. mam znajomego co dostał mieszkanie po dziadkach, jest #!$%@? ale nie szkodliwy, pracuje na produkcji i dla niego najważniejsze w życiu jest mieć dziewczynę a np ja miałem wiele okazji a i tak nie jestem nikim zainteresowany
@pozmu: znam chopa według Was Chada przynajmniej w kategorii wyglądu co wkopal się w niebieską karte Julka mu nie daje, dziecka nie ma bo ona mu go ogranicza kontakt pracy nie ma , w święta łaził sam po mieście i pił. Na co to komu. Z tego wszystkiego dziecko cierpi
@szynszyla2018 w pracy też się wypadki zdarzają. Ja mając do wyboru Julkę i dobrą pracę wybrałbym pewnie pracę, bo z pracą szanse na Julkę wzrastają, w drugą stronę niekoniecznie. Poza tym związek dla normalnego człowieka to coś łatwiejszego do zdobycia niż dobra praca, więc przegrywy i dlatego się buntują i fiksują na Julkach - mamy poczucie niesprawiedliwości.
@pozmu: Wy nie rozumiecie, że dopóki sami ze sobą nie jesteście szczęśliwi to kobieta wam nie pomoże? A wyobraź sobie jakbyś znalazł sobie idealną kobite, po prostu 10/10 kochasz ją, ona ciebie ale dalej masz mentalność przegrywa. Każdego dnia będziesz sie bał o to, że zostawi cie dla jakiegoś chada bo ty pracujesz w kołchozie, nie masz ambicji i masz zakola.