Wpis z mikrobloga

TLDR - pewien #przegryw kasuje ludziom komentarze które mają 1331 plusów

Wnerwia mnie możliwość usuwania komentarzy przez autora wpisu stąd ten wpis.

Parę dni temu stulejarz @Bunch jadąc autobusem chciał usiąść ale jakaś laska w mpk stała według niego zbyt blisko miejsca siedzącego więc zamisat powiedzieć przepraszam/sorry/suń sie i usiąść jak człowiek to zrobił jej zdjęcia z ukrycia i opublikował szkalując na wykopie i twierdząc że ZABLOKOWAŁA miejsce tak że nikt nie mógł siedzieć, porobił kilka wpisów które później usuwał i nakręcił aferę, wcześniej wrzucał jej zdjęcia z twarzą ale w końcu pousuwał.

Pod swoim ostatnim wpisem został słusznie zjechany przez wykop i pokasował nieprzychylne komentarze oraz czarnolistował każdego kto mu wytykał że jednak nie ma racji.

link do oryginalnego wpisu - https://www.wykop.pl/wpis/30511007/nie-lubie-kiedy-ktos-w-komunikacji-miejscej-stoi-o/
treść tego komentarza autora @Niedowiarek który miał 1331 punktów - "blokuje je tylko stulejarzom, którzy boją się odezwać xD"

dodatkowo dziwie się bo koleś umieszcza swoje dane, fb, zdjecia swojej twarzy publicznie na wykopie i nie boi się robić takich akcji po których śmiało mógłby zostać uznany za zboczeńca robiącego panienkom zdjęcia z ukrycia w mpk (jak wyżej napisałem, usunął już z wykopu zdjęcia twarzy tej dziewczyny)

#wykop #stulejacontent #logikaniebieskichpaskow #usuwajo #mpkkrakow #krakow #gorzkiezale #afera #heheszki
B.....n - TLDR - pewien #przegryw kasuje ludziom komentarze które mają 1331 plusów

...

źródło: comment_vCYARNH0JZJjUxFqppLxI23msvubZFhH.jpg

Pobierz
  • 17
Oczywiście powtórzę to po raz kolejny, że w sytuacji w której jest tłoczno w autobusie to ten tłok wypada rozładować i siąść na wolnych miejscach zamiast dokładać swoją osobę do tłumu stojącego w przedziale.
Są pewne zasady, takie jak np. to, że jeśli chce się stać na ruchomych schodach to stoisz po prawej stronie a nie blokujesz ludziom przejścia stojąc w środku. I analogicznie, nie powinieneś stać i blokować nawet ręką dojścia
zawsze robię kopie, jestem przygotowany na takich jak ty

@Bunch: chyba na takich jak ty, przyznaj się ile wpisów i komentarzy usunąłeś i ilu komentujących zczarnolistowałeś bo słusznie nazwali cię stulejarzem?

problemem jesteś ty, nikt poza tobą i może jednym, dwoma stulejkami jak @wyjde_z_przegrywu nie widzi tam zablokowanego miejsca siedzącego, ludzie mogą normalnie siadać lub stać jeżeli im wygodnie a tobie coś się ubzdurało że oj aj miejsce ZABLOKOWAŁA nie dało
B.....n - > zawsze robię kopie, jestem przygotowany na takich jak ty
@Bunch: chyba n...

źródło: comment_tmkR91CrQWD2F2ny6ITqUwqmEti4sChX.jpg

Pobierz